By | October 18, 2018
Remove Searchers13.club

Searchers13.club הוא אתר המופיע באדיבות חוטפי דפדפן הצליחה לחמוק על המכשיר בלי שיבחינו בהם. הוא יופיע לא רק את דף הבית שלך, אלא גם את מנוע החיפוש המועדף שלך! אם להיות rerouted לדף זה, או שתראה פרסומות המתיימרים להיות ‘מופעל על ידי Searchers13.club’ או “שהבאתי לך על ידי Searchers13.club”, זה יותר ברור, כי הדפדפן שלך נחטף על ידי טפיל זדוני.

המזיק מתוכנת להציף את המסך שלך עם כל סוג של מודעות, הפיכתם מושך ככל האפשר, כך שתוכלו להיות יותר מתפתה ללחוץ עליהם. פעילות כזו תוכיח כדי להיות די בקלות, מאז הטפיל של עוקב אחר הפעילות המקוונת שלך, מהרגע מותקנת במחשב שלך. כל לחיצה שתבצע יפיק הכנסה עבור חוטפי דפדפן. אבל זה לא הכל. הפרסומות כבד בקרוב זה ישפיע על הדפדפן שלך, ולכן אין אפשרות לבצע בדרך כלל. שיש החוטף דפדפן יגרום הגלישה שלך חוויה גיהנום. מה שאתה צריך לעשות הוא לפעול נגד זה, לפני זה יכול לגרום נזקים אתה לא יכול לתקן.

חוטפי דפדפן להשתמש בשיטות התפלגות מסה כדי להגיע למשתמשים רבים ככל האפשר. אז הוא לא בא כהפתעה חוטפי אורבות לעיתים קרובות מאחורי הודעות דוא ל זבל, קבצי torrent, המודעות מוצלת ועדכונים מזויף. למרבה המזל, הדרך היחידה עבור הטפיל הזה לחדור למחשב שלך הוא אם אתה מעניק גישה לזה בעצמך. זה נכון. זה לא יכול לפלוש בכוחות עצמו. . זה לא מתקדם. עדיין, בגלל רשלנות של המשתמשים, נאיביות, נוכלים מסוגלים לנצח ולהשלים את המשימה זדוני שלהם. תמיד שים לב מה אתה עושה באינטרנט.

Remove Searchers13.club

The Searchers13.club Virus

לא לחץ ברישול על דבר שאתה רואה, מבלי לחשוב פעמיים. לעתים קרובות, משתמשים בוחרים מצב להתקנה מהירה, מאחר שהם רוצים לעבור את התהליך בהקדם האפשרי. . בטח, שזה יחסוך לך זמן, אבל הוא גם יביא לך הרבה צרות. בכך טעות זו, התוכנה הזדונית מוסתרים לקבל באופן אוטומטי מותקן במחשב שלך מבלי שידע על כך. כדי לוודא כי דבר כזה לא יקרה, עשי לך הרגל לבחירת מצב מתקדם Custom/ באשף ההתקנה. בדרך זו, אם התקנות אופציונליות הוסתרו, שהם יהיו גלויים כדי לבטל את הבחירה בהם.

ככל שהזמן עובר, חוטפי תקבלו יותר ויותר אגרסיביים. אפילו המצב אינקוגניטו לא יושיע אותך. תוך כדי צפייה בסרטונים באינטרנט, אתה מפריעים באמצעות מעברי מסחרי פולשניות. לא משנה באיזה דף שאתה מבקר בו, תקבל נהרו עם חלונות קופצים שונים, באנרים, מודעות טקסט באו אפילו למצמץ הודעות התראה. בשלב מסוים שהדפדפן שלך תקבלו גם עמוסה עם מבצעים כי הוא יפסיק להגיב. לא להאריך את השהייה של טפיל זה במחשב שלך. על-ידי שמירתה ללא התערבות, אתה מסכן את המידע האישי שלך!

נוכלים תסתתר בצללים, מחכה לך לצאת במצב כזה, כך שהם יכולים לקבל נתונים יקרי ערך כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, דוא ל כתובות, שם משתמש, וכו ‘. החזרת השליטה בדפדפן האינטרנט שלך, לשמור על פרטיותך ללא פגע, הדרך היחידה היא להסיר את הטפיל הזה בהקדם האפשרי! אל תטעה זה משהו קטן ולא מזיק רק מציגה מודעות על המסך. סכנות להסתיר אפילו מאחורי המודעות אמין לכאורה. חוטפי דפדפן מתוכנתים לא לאמת את התוכן שהם תקדם, אז אין שום דרך לדעת בוודאות היכן הקישורים לנתב אותך כדי. אל תבזבזו זמן! כך אתה מתנהג נגד האיום הזה, יותר טוב!

הסרת Searchers13.club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Searchers13.club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *