By | August 7, 2018
Remove Search.webfirst.online

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.webfirst.online. המדריך להסרת Search.webfirst.online עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

שיש החוטף דפדפן במחשב שלך יכול להיות חוויה איומה. הוא משתלט על הדפדפן שלך, הופך כלי הצגת המודעה. אם הבית שלך הוחלף על-ידי אתר האינטרנט Search.webfirst.online, זה סימן כי הדפדפן שלך נחטף. אותו הדבר חל על עמודי הכרטיסיות החדשות וספק החיפוש המועדף שלך.

הדבר הכי מעצבן על הטפיל זדוני הוא זה bombards את המסך שלך עם פרסומות פולשניות רבים בכל הצורות, כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה, וכו ‘. בזכות היכולת של החוטף לפקח. ולגנוב את היסטוריית הדפדפן, שאילתות החיפוש ונתונים אינטרנט רלוונטיים אחרים, זה תהיה אפשרות להתאים אישית את תוכן המודעה כך זה יותר אטרקטיבי למשתמש, ולכן יהיה סביר ללחוץ עליהם. הדבר נעשה על מנת להבטיח הכנסה דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

Remove Search.webfirst.online

The Search.webfirst.online Virus

חוטפי לעיתים קרובות להסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, קישורים מוצל, מוקפצים, חבילות תוכנה, בקשות לעדכון מזויף, המודעות כלי חשמל מזויפת, וכו ‘. כדי להיות מוגן בזמן שאתה באינטרנט, עליך להיות מודע כי לא כל מודעה. ראית עשוי להיות לגיטימי. הדבר הוא, לדעת איפה המודעות תנתב אותך. אתה עשוי לחשוב כי פרסום אמין לכאורה התפוצץ האתר הרשמי, אבל אולי נפל למלכודת, מבלי משים פתחה את הדלת עבור האקרים שמחפשים דרך לקבל במערכת המחשב שלך.

ולרוב, סכנות אורבים לנו מאחורי חבילות תוכנה חופשית. אם אתה עומד להתקין תוכנות שנרכשו מהאינטרנט, לא למהר עם זה. שים לב לכל מונח ולכל מצב. לקרוא בין השורות. התמדה היא המפתח שאתה רוצה להיות מוגן כראוי בעת מקוון. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/, במקום אחת מהירה. אם תעקוב אחרי העצה שלנו, תוכל בקלות לזהות תוכנות נוספות זה למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת. בטלו את הסימון מוסתר תוכניות ויישומים כזה. אתה תהיה טוב יותר בלעדיהם.

חוטפי דפדפן הם אין לזלזל. משתמשים רבים מפקחים על ההתקפות לספירה בתור משהו קטן ולא חשוב. אבל אם תיתן הדברה זה זדוני במחשב שלך יותר מדי זמן, הדפדפן שלך תיקים רבים איתם. בשלב מסוים שהוא לא יוכל לעבוד כראוי, אשר תוביל באופן בלתי נמנע קריסות מתמדת, פיגר אחריו. זה ימשיך עד הדפדפן מפסיק לעבוד לחלוטין. שלא להזכיר את האיומים האפשריים להסתיר מאחורי תוכן המודעה.

קיימת אפשרות כי על-ידי ביצוע קישור נגוע, להידבק המחשב וירוס מסוכן כמו סוס טרויאני או אפילו ransomware! אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, אתה מעריך את הפרטיות שלך, לקרוא את ההוראות שלנו למטה. הסרה מלאה של חוטפי דפדפן זה יבטיח כי את חווית הגלישה שלכם יחזור להיות נורמלי, הנוכחות המקוונת שלך להישאר פרטי ומאובטח פעם יותר.

הסרת Search.webfirst.online

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.webfirst.online מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *