By | March 6, 2018
Remove Search Fort Pro Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Search Fort Pro. זו Search Fort Pro וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Search Fort Pro אינה יישום בטוח ומועיל. למעשה, זו תוכנה שעשויה להיות בלתי רצויה (גור) ויש בו אין מקום במערכת שלך. שהגורים לא מועיל לאף אחד אבל הבעלים שלהם ואתה לא הבעלים. . אתה המטרה… משמעות הדבר היא כי אם אתה מוצא Search Fort Pro במחשב שלך, אתה בצרות. הכלבלב להזין את המחשב שלך מאחורי הגב שלך, זה עכשיו גורם לבעיות. הדבר הטוב ביותר לעשות במצב כזה היא למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לנזק רציני. זה יכול וזה יגיע, במיוחד אם אתה נותן לזה מספיק זמן על הלוח. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר.

מה מגדיר את כפי חדירות באינטרנט יהפוך בקרוב סיכון אבטחה. לא להמר עם הבטיחות שלך אך למחוק את המזיק מגעיל בהקדם האפשרי. למרבה המזל בשבילך, Search Fort Pro היא לא וירוס מן המניין כלומר שזה לא כזה קשה להתמודד. . זה אם אתה לוקח את שורת פעולות, כמובן. אם כל שנחוץ, הכלבלב יכול לצאת משליטה במוקדם או במאוחר, ואז הדברים יהיו הרבה יותר גרוע.

הכלבלב משפיעה על כל היבט של חווית הגלישה שלך. זה הופך את זה לסיוט. בגלל זה, שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן. Search Fort Pro מחדיר ערכים מזויפים בין תוצאות החיפוש אשר הם למעשה מודעות, למרות שהם לא מסומנים ככאלה. אם תלחץ על, אתה גם מקבל מנותב לדף, מלא זיהומים או הורדת זיהום ישירות. בכל מקרה, אתה מפסיד. שלא לדבר על כל דף שאתה מבקר חסומה לחלוטין על-ידי המודעות זה כל צורות ותבניות. האקרים להשתמש במערכת שיווק לשלם לכל קליק להרוויח, הם משתמשים את מעסיקם. הקליקים שלך להפוך אותם עשירים. אבל זה לא הכל.

Remove Search Fort Pro Virus

The Search Fort Pro Virus

הכלבלב גם היא מגרגרת הפרטיות שלך בסיכון. הוא מציץ שלך ומפקחת על כל צעד שלך באינטרנט. בדרך זו, היא אוספת נתונים רגישים עליך ולאחר מכן זה שולח אותו כדי crooks מאחורי זה. לא יחשוף שמידע אישי או פיננסי בזמן Search Fort Pro היא על הלוח! הוא עלול לגנוב את זה, מוסרת המפתחים שלה. עם זאת, אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או לעשות קניות באינטרנט, זה אומר כי יש כבר מגולה נתונים אישיים ופיננסיים.

במקרה זה, זה רק עניין של זמן לפני. הכלבלב ימצא אותו. לפעול מהר ולהסיר אותו לפני זה יצליח. ייטב לך חיפוש ומחיקה של הפולש, יותר טוב. לאחר מכן, את חווית הגלישה שלך יחזרו למצב הרגיל, פרטיך האישיים יישארו פרטיים. ולא לשבת מתפלל שהכלבלב יעלם מעצמו. זה לא יהיה. למעשה, זה יהפוך יותר ויותר אגרסיביים בכל יום. השתמש המדריך להסרת שלנו, להיפטר ממנו. לפני שהוא גורם נזק בלתי הפיך.

הכלבלב יש לחלוטין מבלי שיבחינו. . איך? כתוכנית, עדיין צריך את האישור שלך כדי להזין את המחשב שלך. לכן הוא מבקש זאת. לא בגלוי, כמובן. זה לא מגיע לך עם תמרור אזהרה גדול, לפיה “סכנה”. . לא, היא משתמשת מסובך ורמאות להיכנס. למשל, היא מתיימרת להיות עדכון של התוכנית או המערכת, כאשר אתה מסכים להתקין אותו, אתה מסכים להתקין את הכלבלב.

תמיד לקרוא הכל בטרם תקבלו. אל תוותרו על האותיות הקטנות. השתמש מקורות אמינים בלבד. מה אין זיהום יכול להצליח בלי הן את רשלנות ו הסחת דעת. אם תספק אותם, זה כמעט לא משנה באיזו שיטה בעייתית, מזיק, הוא משתמש. הם יפעלו כל. מצד שני, אם אתה משלם יותר תשומת לב, טקטיקה לא יוכלו לעבוד. לחשוב כי בפעם הבאה אתם מחליטים זהירות הרוח.

הסרת וירוס Search Fort Pro

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Search Fort Pro מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *