By | February 16, 2018
Remove Screen Watch

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Screen Watch. המדריך להסרת Screen Watch עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Screen Watch חבר קלאסי ממשפחת חוטפי דפדפן. אם יש לך את זה על הלוח, אתה בצרות. כמו כל החוטף, האחד שאתה תקוע עם היא תוכנית מאוד מעצבן, חטטנית, מסוכנים. נוכחותה במערכת שלך לא יובילו לשום דבר טוב. חוטפי נחשבים הלוויה הנורא. אל תצפו שיהיה שונה בגלל לגמור מאוכזב. במקום זאת, לבצע פעולות מיידיות כדי להיפטר הפולש. ככל שזה נשאר במחשב שלך, הבעיות עוד זה גורם, זה נהיה קשה יותר. להיות מטופלת. לכן לא מבזבזת זמן על וויכוחים מיותרים.

קבל את העובדות כי המחשב שלך בסכנה, מעשה. למצוא בדיוק מסתתר ספוט של הפולש ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. לא ניתן מספיק זמן כדי לצאת מכלל שליטה. כל זיהום מקבל בסופו של דבר, לאחר מכן מחמיר של הקרבן. אל תתנו שתרחיש לגולל. למצוא היכן המזיק מסתתר, אל תהססו למחוק אותו לתמיד. כך הוא נעלם מהמערכת, כך ייטב. . אחרת, זה רק עניין של זמן לפני שזה יגרום לך נזק לעצמם.

Remove Screen Watch

The Screen Watch Virus

ברגע חוטפי נכנסה המערכת שלך, בעיות תתחיל לשפוך בעבר רגילה ומהנה את חווית הגלישה שלך נעלם שום דבר זהה יותר מכיוון Screen Watch משתלטת. זה מתחיל לבצע את השינויים בהגדרות של דפדפנים שלך מאחורי הגב. למשל, היא מחליפה את מנוע הן את הבית והן את החיפוש עם הדף Search.mysearch.com. לך היו לא שאל ולא הודיעו על זה לטרוף מיושמים. החוטף לא צריכה את האישור שלך בגלל זה קוראים לזה ככה. חוץ מזה לא מורשית השתנה, המזיק פונה גם פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא הפרעה. אתה כל הזמן מופנה Search.mysearch.com ולאתרים אחרים בדיוק כמו מוצל. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן כראוי.

כל אתר שבו אתה מבקר מכוסה לגמרי בפרסומות כל צורות של טפסים אשר הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. זה בלתי אפשרי לגלוש באינטרנט בדרך כלל כמו פעם. חוטפי גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך. אבל יש משהו אחר. המזיק מגעיל גם מסכנת את הפרטיות שלך. זה מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. הוא מפקח על כל מה שאתה עושה באינטרנט, מקליט. לאחר מכן, היא שולחת את הנתונים המפתחים שלה. את חושבת שהמידע הרגיש שלך יהיה בטוח עם זרים עם אג’נדות? אנחנו לא חושבים כך. הם עשויים להשתמש בו עבור כל מה שהם רוצים או למכור את זה לצדדים שלישיים. בכל מקרה, תהיו יפסיד. אל תתנו החוטף מרחיק לכת. להסיר אותו מהמערכת שלך בהקדם האפשרי כדי להציל את עצמך המון בעיות. כדי לעשות זאת באופן ידני, להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה או, אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים, להוריד תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

איך עשה Screen Watch להזין את המחשב האישי שלך מאחורי הגב? בדרך כלל, טפילים כמו חוטפי זה מסתמכים על טקטיקות מסובך כדי להיכנס למחשבים של הקורבנות. כמה מן השיטות האלה כוללות הודעות דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, דפים פגום, קישורים, פרסומות זדוניות, מקורות להורדה לא מאומתים, וכו ‘. העניין הוא שאם אתה רשלן, כל השיטות האלה יעבוד. אם אתה עומד על המשמר, למרות, תוכל לזהות הפולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. שים לב יותר מה אתה לוחץ באינטרנט. להימנע אתרי חשודים, אל תלחץ על כל הצעה “מפתה” שאתה רואה. המפתח כדי לשמור על המחשב נקי הוא להיות זהיר וכדי לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת Screen Watch

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Screen Watch של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Screen Watch מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *