By | June 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Sawmenger XP. זו Sawmenger XP וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Sawmenger Xp הוא וירוס מסוכן מאוד שייך לקטגוריה סוס טרויאני. תוכנה זדונית זו ידועה שלו התגנבות ואת הרב-גוניות. ברגע זה מחלחל במחשב שלך, יש גבול מה הוא יכול לעשות. וזו כנראה הסיבה העיקרית למה זה כל כך אהב על ידי האקרים. דרך זה, פושעי סייבר ניתן לקבל גישה מלאה למידע האישי שלך, עוד יותר להדביק את המחשב שלך עם וירוסים כמו תוכנות פרסום, חוטפי דפדפן, תולעים, ransomware וכו

מה המטרה של סוס טרויאני Sawmenger XP? הרווח. הדבר יכול להתרחש על ידי קבלת נתונים יקרי ערך מן המערכת ומוכרים אותו לצדדים שלישיים בהמשך. דרך נוספת עבור פושעי סייבר להרוויח כסף באמצעות התוכנה הזדונית Sawmenger XP היא להשיק וירוס ransomware כדי לסחוט את הקורבן בשביל כסף. . אבל זה לא כל הדברה זה זדוני יכול לעשות במחשב שלך. יש את היכולת להשתמש כל משאבי המערכת, אפילו קשות לגרום נזק למחשב, לעיתים קרובות ללא תקנה.

הדבר עם סוסים טרויאניים הוא כי הם לא בהכרח להפעיל ברגע לחדור למערכת המחשב. זה יכול לקחת קצת זמן, לעיתים קרובות זה משאיר את הקורבן תוהה איך הוירוס הצליחה לחדור את המחשב שלהם מתי קרתה הזיהום. הסוס הטרויאני Sawmenger XP אין אפשרות לגשת המערכת שלך ללא רשותך. . כן, זה אומר כי אתה אחראי על זיהום מסוכן זה, רוב הסיכויים, אתה אפילו לא זוכר אותו.

איך זה קרה? האפשרות הסבירה ביותר היא הוענקה גישה באמצעות דוא ל זבל נגוע וקישורים, או רק הסכים להתקין אותו מבלי לדעת שזה בעצם וירוס במסווה. זה קורה לעיתים קרובות כאשר משתמשים להוריד חבילות תוכנה חופשית לבחור עבור התקנה מהירה, אשר בקושי נותן להם שליטה או מידע לגבי איזו תוכנה כלולה את הצרור, בו הם יותקנו.

אם אתה רוצה להימנע של חדירת וירוסים פוטנציאליים בעתיד, אנו ממליצים לך לקרוא בעיון את כל התנאים ופעל תנאים מגיעים עם התוכנה שהורדת, ודא כי אתה דרך מצב מתקדם או מותאם אישית באשף ההתקנה כדי שיהיו לך מלא המשך rol על התוכנה המותקנת. בדרך זו, כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל כל תוכנה בלתי רצויה שנראה לך מיותרים או אפילו. לא רוצים להתקין במקום הראשון.

הנגיף סוס טרויאני נחשב לאחד מסוגי המסוכן ביותר של תוכנות זדוניות שם בחוץ. זה נכון בגלל יכולות בלתי מוגבלות בעיקרון שלהם, כמו גם stealthiness שגורם הגילוי של תוכנות זדוניות כאלה קשה מאוד. מה עוד, סוסים טרויאניים משמשים לעתים קרובות כדי להפיץ את ransomware. . זה הגיוני עכשיו למה האקרים אוהב באמצעות וירוס זה כל-כך, נכון? בעיקרון זה הגביע הקדוש של תוכנות זדוניות, בגלל כל הדרכים הרבות שזה יכול לגרום נזק חמור למחשב של הקורבן. וזה לא הכל.

דבר נוסף Sawmenger XP הוא מסוגל, הוא כדי לגנוב את זהותך. תארו לכם את התוצאות! אתה עלול לאבד כל כך הרבה יותר מאשר רק כסף! אם אתה רוצה לשמור נתונים אישיים כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, אישורי כניסה, כמו גם סוגי קבצים שונים כמו מסמכים, תמונות וקבצי הפעלה, אתה צריך להמשיך מיד עם הסרת זה סוס טרויאני מסוכן. אנחנו יכולים להוביל אותך בתהליך זה. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Sawmenger XP

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Sawmenger XP מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *