By | February 26, 2018
Remove Safe Searching Search

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Safe Searching Search. המדריך להסרת Safe Searching Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Safe Searching Search משהו אבל בטוח. האמת היא כי תוכנית זו מסווגת כמו החוטף דפדפן. התמודדת עם החוטף לפני? אם כן, אתה יודע בדיוק כמה מעצבן, חטטנית, מסוכן זה. אם לא, תכין את עצמך לצרות. טפיל זה יביא דבר אבל כאבי ראש ולא מלות לבין המערכת. בגלל זה הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר אותו בהקדם האפשרי.

ברגע אתה מבחין החוטף על הסיפון, להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. מוקדם יותר הוא נעלם מן המחשב, כך ייטב. אם תשאירי אותו לפעול בה בחופשיות, במוקדם או במאוחר שהבלוג יצא מכלל שליטה, ואז להסרת שלו תהיה עבודה הרבה יותר קשה. אל תחכו מספיק זמן המזיק לצאת משליטה. לפעול עכשיו! אל תשכח כי אתה מתעסק עם זיהום, אין זיהום מגיע מקום במחשב האישי שלך. לעשות את הדבר הנכון. אתר את הפורץ, להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. עיכובים להוביל חרטה.

ברגע חוטפי נכנס, בעיות תתחיל לשפוך זה מיד משנה את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים זדוניות שלה עצמה, לא משנה מה תעשה, לא ניתן לבטל שינויים אלה. החוטף לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים. היא עושה מה שהיא רוצה. . זה משהו אחר, אבל. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתם מפריעים. המזיק bombards איתך אינספור פרסומות מוצלת על בסיס יומי. זה גם הפניות לך טונות של דפים חשודים. גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… אתה לא יכול להכריח יחיד להעביר באינטרנט בלי המופסקות החוטף. הזיהום ביעילות הורס את חווית הגלישה שלך, גורם לך להימנע במחשב שלך. ובכל זאת, יש עוד-

Remove Safe Searching Search

The Safe Searching Search Virus

פעילות מקוונת שנהרסו הצידה, חוטפי מסכנת גם את הפרטיות שלך. מרגע שזה מזין, המזיק מתחיל מרגלת אחריך ומעקב אחר כל מה שאתה עושה. הוא יודע אילו הדפים שבהם ביקרת, מה דפים כמו, את היסטוריית הדפדפן לפני הפגיעה, וכו ‘. במילים אחרות, Safe Searching Search מחקרים לך למצוא מה אוהב ולאחר מכן משתמשת במידע זה כדי להציג את המודעות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. לאחר מכן, אם תלחץ על מודעות אלה, crooks מאחורי חוטפי מקבל תשלום זה נקרא בתשלום באמצעות מנגנון לחץ.

ההאקרים משתמשים? בך כדי להרוויח כסף. אתה נותן החסות שלהם. הבעיה הגדולה יותר היא כי תוך כדי לעזור להם להרוויח רווחים, אתה חושף את עצמך לסכנה. שום דבר לא החוטף מציג מוגנת. עם זה המזיק על הסיפון, הסיכוי של הנחיתה בדף מסוכן הוא הרבה יותר סביר. משם, זיהומים אחרים הם רק בלחיצה אחת משם. אל תתנו המזיק הזה שימוש כזה ואתה לא מאפשרים לו להדביק את המחשב שלך עם עוד איומים. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק אותו על המקום. תעשה את זה לפני שיהיה מאוחר מדי!

? אתה תקוע עם Safe Searching Search? היא לא תופיע פתאום. התקנתה… על ידי לך. את זוכרת נותן הרשאה זו טפיל להיכנס? כמובן, לא! בגלל זה לא ביקשתי בגלוי. הוא רימה אותך. כנראה שזה היה מחובר לתוכנית אחרת באינטרנט, בעת התקנת תוכנית זו Safe Searching Search התגנבה גם גם. פעולה זו נקראת שיטת אריזה. עם זאת, זה רק מוצלח כי המשתמשים אל תשימי לב בעת התקנת אפליקציות. הם להאיץ את התהליך, נקווה לטוב. לא אעשה את הטעות הזו פעמיים תמיד קרא בעיון מה אתה מסכים. לא תחמיץ את האותיות הקטנות. אם הבחנת במשהו יוצא דופן, לבטל את ההתקנה באופן מיידי. אם אתה עומד על המשמר, האקרים תוכלו למצוא אותה הרבה יותר. קשה לעבוד עליך.

הסרת Safe Searching Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Safe Searching Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *