By | September 19, 2018
Remove Reverse Page

Reverse Page הוא מסווג כמו יישום adware עקב התנהגותה פולשניות כאשר מותקן במחשב שלך. למעשה, פרסום זו אינה כה מסוכנת עצמו, עם זאת, ברגע הוא מדביק את המערכת, היישום מאט את המחשב, מציף את הצג עם פרסומות מרובים, מאיים על הביטחון האישי שלך.

פרסומות מסחריות המוצג על-ידי היישום פרסום הינם מסופקים על ידי צד שלישי לא מהימן ואשר מקורן אינו מוכר. לפיכך, עליך להתעלם המודעות האלה ברגע אתה מבחין בהם ולהסיר את Reverse Page מהמחשב ללא שום היסוס. למעשה, מוחק את התוכנה פרסום הוא הדרך היחידה להיפטר הפרסומות פולשניות וכדי להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות.

האתר הרשמי של Reverse Page reversepage.com, עם זאת, אם אתה מנסה להוריד את היישום, אתה תגלה כי הקישור להורדה אינה פעילה. פירוש הדבר הוא כי התוכנית פרסום הותקן במחשב שלך בדרך אחרת. למעשה, סביר מאוד כי ברשותך התקנה Reverse Page על ידי עצמך. זה קורה בדרך כלל כאשר תתקין freeware אחרים במערכת כי פרסום נוסע לעתים קרובות בחבילות תוכנה.

במהלך תהליך ההתקנה של היישום החדש, משתמשי מחשב בדרך כלל לא לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה ולהסכים הכל במהירות. למרבה הצער, התוצאה נותן תוכנות זדוניות שלהם מחשבים וירטואליים, בלי להבין את זה בהתחלה. ובכל זאת, כאשר הפריטים המוקפצים רבים מתחילים להופיע בהתמדה, זה בטוח כי תוכנית רצויות קיים כבר במחשב וירטואלי.

Remove Reverse Page

The Reverse Page Virus

Reverse Page שייך למשפחת ידועים SuperWeb של פרסום יישומים, ולכן התוכנית אינה שונה בהרבה בני המשפחה. קודמיו, לטאה ליים מפתח, ראד מדרג, סימן מאלט, וכו ‘, הופצו באותה שיטה גם כן. לכן, האתר הרשמי של הדף Riverse היא רק תרמית, שנוצרו כדי להונות משתמשים שהיישום הוא לגיטימי.

ברגע Reverse Page מדביק את המחשב, זה מוסיף הרחבות מרכזי דפדפני האינטרנט – אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום (לא כולל את הגרסאות החדשות ביותר של Google Chrome אשר חוסמות Reverse Page מסיבות ביטחוניות). בכל מקרה, מה שאתה צריך לדעת זה Reverse Page הוא מסוגל לגישה למידע האישי שלך, וכך זה ברצינות מאיים על האבטחה שלך.

Reverse Page מתוכנת כדי לנטר את פעילות וירטואלית שלך וכדי להקליט את היסטוריית הגלישה שלך כדי לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר בהחלט לעורר את האינטרסים שלך. כל לחיצה על הוסף המוצג רווחי הרווח הנקי שלישיים מתחבא מאחורי היישום adware. . זה הדרך היחידה Reverse Page כדי לשרוד.

אם אתה לא רוצה לסכן את הביטחון האישי שלך ולשתף נתונים פרטיים עם צדדים שלישיים לא אמין, עליך להסיר Reverse Page מהמחשב שלך באופן מיידי. בדרך זו, הפרסומות חשוד תיפסק באופן מיידי.

הסרת וירוס Reverse Page

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Reverse Page מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *