By | March 12, 2018
Remove Red Screen Internet Security Alert

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Red Screen Internet Security Alert. המדריך להסרת Red Screen Internet Security Alert עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אתה רואה את Red Screen Internet Security Alert על המסך בעת גלישה באינטרנט? אם כן, הבשורה היא לא טובה. המחשב שלך נגוע תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות או גור, בקיצור. ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. התוכנית היא אכן לא רצויים. זה לא להציע לך משהו טוב. לא אליך, לא למערכת שלך. למעשה, זה בדיוק ההיפך. הכלבלב מגעיל גורמת רק בעיות אשר גדלים גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. חשוב לא להילחץ, אבל.

ההאקרים מאחורי הזיהום רוצה לפחד אז אתה תעשה את מה שהם אומרים. אל. יש אור בקצה המנהרה. הכלבלב קל יחסית להסיר. אם אתה מבצע פעולות מיידית ומהירה, לך אין בעיה להתמודד עם זה תוך זמן קצר. אבל בשביל המטרה, אתה צריך לחשוב ישר, לא ליפול על השקר שהמזיק מאכיל אתכם. פעם אחת אתה ספוט Red Screen Internet Security Alert, לקבל את העובדה. אתה מתעסק עם תוכנות זדוניות לא רצויות ולהתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו. כשתמצא אותו, למחוק אותו במקרה שהתגלה. שמקדימים תעשה זאת, יותר טוב.

Remove Red Screen Internet Security Alert

The Red Screen Internet Security Alert Virus

Red Screen Internet Security Alert אינה אמיתית. זה הונאה שבו משתמשים כדי לגרום לך לעשות דברים אשר הם נגד האינטרסים שלך. ההתראה טוען כי המחשב שלך בסכנה. הוא מנסה לשכנע אותך מישהו שמנסה לפרוץ למחשב. לחלופין, כי המחשב שלך שופע זיהומים רבים. לחלופין, כי קיימת פגיעות במערכת שלך, אשר מאיים על פרטיות ואבטחה. . זה לא משנה מה אומר ההתראה, זה לא נכון. זוהי טקטיקת הפחדה. Crooks מאחורי הכלבלב רוצה שתיבהל. בדרך זו, יהיה יותר מוכן לעשות מה שהם אומרים. כמובן, הם אומרים שאתה צריך את עזרתם. תתבקשו לקרוא מספר טלפון כדי ליצור קשר עם שלהם “מומחים”. אם מערת, קורא לאנשים הללו, המשך השקרים.

אלה “מומחים” טוענים כי הדרך היחידה לפתור את הבעיות שלך עם עזרתם. למשל, שהם מנסים לדבר אותך לתוך קונה יישום מזויף כלשהו, אשר אמור לעזור לך להתמודד עם המצב. לחלופין, ייתכן שינסו מרמים אותך לחשוף פרטים אישיים ופיננסיים בעוד בטלפון עם אותם. כל מה שהם מנסים, לא ליפול למלכודות שלהם. הבעיה היחידה עם המערכת שלך היא עם הגור הזה מגעיל הגורמת את Red Screen Internet Security Alert ואתה לא צריך משהו מיוחד להסרת שלו. כל שעליך לעשות הוא למצוא היכן בדיוק זה מסתתר ולאחר מכן בצע את המדריך להסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה על מנת להיפטר ממנו לתמיד. זהו זה! לאחר הכלבלב נעלם, Red Screen Internet Security Alert ייעלמו באורח פלא ואת בעיותיך ייפתרו. אל תהססו אך למחוק את הגור בהקדם האפשרי.

איך אתה? נדבק עם הגורים Red Screen Internet Security Alert? . ובכן, זה קשה לומר איך בדיוק נכנס המזיק אך להלן תרחישים אפשריים. ייתכן שיש לחיצה על הקישור פגום, המודעה או דף ולאחר. הורדתי את זה בלי לדעת. בנוסף, הכלבלב אולי צורפו להודעת דואר אלקטרוני שבו אתה נפתח ולתת אותו בחינם. או, זה היה אולי כבר ארוזות לתוכנית אחרת אשר אתה הורדת והתקנת. האפשרויות הן רבות, אבל הדבר היחיד שעזר הכלבלב להצליח היה חוסר הזהירות שלך. אין שיטה הסתננות הוא מספיק טוב לעבוד ללא חיפזון או הסחת דעת. לא מספקים אותם. תמיד להיות בכוננות, לעשות בדיקת הנאותות. אחרת, בפעם הבאה שיש לך את misfortunate כדי לקבל נגוע איום רציני הרבה יותר.

הסרת Red Screen Internet Security Alert

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Red Screen Internet Security Alert מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *