By | September 12, 2018

Paupervice.club הוא אתר אינטרנט, המראה אשר הוא עקב דלקת adware במחשב האישי שלך. אז אם אתה מקבל מחדש בקביעות לאתר זה, אתה בצרות. פרסום הוא פולשניות מאוד מעצבן. ברגע זה פולש, זה יתחיל לייצר מודעות מרובות בצורות רבות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. הטפיל מקבלים כסף עבור כל קליק שתבצע על התוכן בחסות רוב הרווח הולך הדפים ממומן, אבל האקרים לקבל עמלה קטנה מדי. כך מוצגים המודעות יותר, גדול יותר ההכנסה.

כדי להבטיח כי מודעות מושך ככל האפשר, התוכנה הזדונית לפקח על הפעילות המקוונת של הקורבן שלה ולקבל את הידיים שלו על נתוני אינטרנט כמו היסטוריית גלישה וחיפוש. בזכות כגון מידע רגיש, הטפיל להתאים בקלות את התוכן בדרגה, כך שהמשתמש נוטים יותר לחץ על זה. ככל adware הזה נשאר במחשב שלך, המצב שלך יקבל יותר גרוע. תוכל לרכוש שום דבר טוב על-ידי שמירתה. כך ייטב לך להיפטר adware Paupervice.club, יותר טוב!

פרסום נמצא הנפוצה ביותר דוא ל זבל, חבילות תוכנה, עדכונים מזויפים, קבצי torrent, כמו גם קישורים מוצל, המודעות נגועים. כדי להבטיח כי שתנווט נקי מזיהום זדוני פוטנציאלי, עליך להיות זהיר חרוץ תוך באינטרנט. האקרים לשגשג, הודות נאיביות שלך רשלנות. שימו לב מה לך ללחוץ על כי זה יהיה מאוד קל ליפול למלכודת שלהם.

מה מומלץ לעשות הוא לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה במידת האפשר. בדרך זו, תוכל לראות אם יש תוכן מוסתר בצורה של התקנות אופציונליות אחרת תוסתר ממך אם אתה בוחר מצב מהיר באשף ההתקנה. אם תוכנות נוספות זמין, עליך לוודא שזאת אינה מסומנת, כיוון כזה תוכניות או יישומי סביר תוכנות זדוניות רק בתחפושת.

פרסום תגרום לדפדפן לקרוס לעתים קרובות ומקפיאים. מהירות האינטרנט שלך יקטן בשל אפקט זדוניות של adware Paupervice.club. אתה רואה, אם תישאר במצב סרק, לא לפעול נגד האיום הזה, במוקדם או במאוחר הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לגמרי, שהטלתי בכם באמצעות האינטרנט. חשוב לציין adware הזה משפיע על כל דפדפן שיש לך במחשב שלך.

. אז, אל תלכי חשיבה שניתן רק לעבור פלטפורמת אינטרנט אחרת. זה לא יחסוך לך… פרסום מעבירה את המידע האישי והפיננסי שלך בסכנה. אל תתנו crooks כדי להשיג את ידיהם על חשוב נתונים כמו כרטיס אשראי, סיסמאות, מזהה הכניסה, מספרים, פרטי חשבון הבנק, IP כתובות, וכו ‘. הדרך היחידה לצאת מכל הבלאגן הזה הוא להסיר adware מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אל תבזבזו זמן!

הסרת וירוס Paupervice.club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Paupervice.club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *