By | April 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Panda Viewer. המדריך להסרת Panda Viewer עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Panda Viewer אינה יישום מועיל. כן, השם שלו נשמע חמוד אבל אל תתנו לעצמכם יטעה אותו. Panda Viewer היא תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, אשר משקר לך בפנים. השירות מפורסם ככלי חינם, אשר מסייע לך לקרוא סוגים שונים של רומנים גרפיים. . ובכן, זה שקר. קודם כל, הכלבלב אינו חופשי. . כן, אתה יכול לא לשלם על זה כסף, אבל אתה בהחלט ישלם את הפרטיות ונוחות. שנית, זה אינו מאפשר שלך לקרוא רומנים גרפיים. ממש לא. מה שהוא עושה זה להפוך פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט.

למרבה המזל, אנחנו יכולים לעזור לך להסיר את הפולש הזה לפני שיהיה מאוחר מדי. ובכל זאת, אתם צריכים לפעול מיד. ככל המזיק נשאר על הסיפון, מקבל והמצב הגרוע ביותר. לעשות את הדבר הנכון, להיפטר הזיהום מיד. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם לך וגם במחשב שלך. אל תתמהמה. עיכובים להוביל חרטה.

עם הגורים על הסיפון, שום דבר. החוויה המקוונת שלך אינה זהה. בכל פעם שאתה פותח אחד של דפדפנים שלך, אתה מקבל הופנה לאתרים חשודים. כמו כן, כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. כל וידאו מקוון שאתה צופה מקבל הושהה עבור מעברי הפרסומות רב מהמשוער. המסך כולו מכוסה פרסומות אשר הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. אתה נאלץ להתמודד עם מפולת של פרסומות על בסיס יומי.

כל מיני פריטים מוקפצים, פרסומות, מבצעים, קופונים, המחירים הטובים ביותר, מודעות וידאו, וכו ‘ לסקר את המסך כולו כל הזמן. אתה יכול לעבוד בתנאים כאלה? אנחנו בספק שתוכל להשיג עבודה כלשהי עם קבוע הניתובים מחדש שישנם והמבול לספירה לא דטחה. אבל יש עוד. מעשי קונדס של adware לא רק יפריע לך. אז הם חשפו אותך לסכנה.

אתה רואה, אלה פרסומות רבות ממומנים. אתה יודע מה זה אומר, נכון? נוכלים להשתמש בהם ליצירת תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים אז הם יכולים להרוויח רווח. ובוא הרווחים שלהם רק על חשבונך. הם משתמשים מנגנון תשלום לכל קליק אז בכל פעם שאתם לוחצים על מודעה לעזור האקרים למלא את כיסיהם. החלק הגרוע הוא את הסיכון הזה למלא במחשב שלך לזיהומים יותר בתהליך.

רוב המודעות להסתיר איומים אחרים אשר לחיצה אחת בלבד תקף אותך. אתה יכול למצוא את המחשב האישי שלך שופע טפילים תוך זמן קצר. ואם זה יקרה כמה זמן אתה חושב שזה יהיה האחרון לפני הופעת מסך כחול של מוות? איום אחד יכולה להתמודד עם אבל 5 של 10… לא כל כך. לא לקחת את הסיכון הזה בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

איך הגעת עם Panda Viewer על הלוח? אם אתה לא מוריד אותה בעצמך, כיצד זאת להזין? פשוט, המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. . זה מה זיהומים. הם פונים טקטיקות מסובך כמו חבילות freeware, עדכונים מזויפים, דוא ל קישורים פגומים לבקש את הסכמתך. אם אתה רשלני לא שם לב, תן לי אותו מבלי לשים לב. למשל, בזמן שאתה חושב שאתה מעדכן ב- Java, אתה עשוי להיות התקנת תוכנות זדוניות במקום.

תמיד לקרוא את הסכם הרשיון לפני קבלתו. אל תוותרו על האותיות הקטנות כמו זה עשוי להכיל פסוקיות קצת מטעה. לשכוח לחיצה על “הבא” באמונה עיוורת. זה מוביל לזיהומים. . אל תרגישי מטרה קלה אף יותר על ידי כך רשלנית.

הסרת Panda Viewer

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Panda Viewer מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *