By | June 5, 2018
Remove Package Return

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Package Return. זה Package Return וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Package Return היא עוד יישום טיפוסי adware אשר מגיע ממשפחת SuperWeb LLC ידועים. אמור את התוכנית לשיפור חוויית הווירטואלי, לעומת זאת, מתברר כי פונקציות Package Return בצורה שונה למדי. למעשה, באופן זהה לחברים אחרים של SuperWeb LLC המשפחה, פעם אחת Package Return מחלחל במחשב שלך, זה מתחיל לייצר גוונים של פרסומות מוקפצות חסר תועלת, אשר עלול לגרום לקריסה של המערכת תכופים ולהאט הפעלות הגלישה שלך באופן משמעותי. חוץ מזה, הפרסומות האלה עלולים לנתב אותך מחדש כמה אתרי אינטרנט חשודים אשר מכילים חומר פגום, והוא יכול ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. בשביל זה היא סיבה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות, להסיר Package Return מן המערכת ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

העובדה כי Package Return אין אפשרות להוריד מהרשמי שלה אתר הוא סימן ברור כי התוכנית מופץ באופן חשדני. לרוב, היישום adware מתפרסת באמצעות מתקינים ארוזות, אשר מתקבלים בדרך כלל מאתרי אינטרנט לא אמינים. זה בדרך כלל קורה במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה במערכת, בשל העובדה כי משתמשים לא לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, הם פשוט מסכים לכל מה ממהר ותנו adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך.
זכור להוריד תוכנה חדשה מאתרים רשמיים בלבד, כי זו הדרך היחידה לשמור על המחשב האישי חינם פרסום יישומים כמו Package Return. בנוסף, עליך לוודא כי המערכת שלך היא מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות.

באופן דומה יישומים פרסום אחרות, פעם מותקן במערכת, Package Return מספק מספר מודעות מסחריות ופריטים מוקפצים פולשניות במהלך הגלישה באינטרנט. הבעיה העיקרית עם מודעות אלה היא העובדה כי הם מכילים קישורים אשר עשוי להפנות אותך לאתרים פגום ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. חוץ מזה, כמה אתרי אינטרנט אלה לקדם את מתקיני חשוד כי הם מלאים עם תוכניות מסוימות לא ידוע, אשר יכול לגרום נזק מערכת ההפעלה שלך. בהתחשב עובדות אלה, יהיה עליך להסיר Package Return מן המחשב הווירטואלי שלך בהקדם האפשרי.

Remove Package Return

The Package Return Virus

מלבד בצג עם הפרסומת רבות הצפה פרסומות, Package Return הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על האבטחה שלך, אמור לסיים את מודעות מסחריות על ידי הסרת Package Return מן המחשב האישי שלך.

להיות מודע כי המטרה העיקרית של Package Return הוא לעשות רווח קל כדי להמשיך את קיומה. הדרך היחידה לעשות זאת היא לקדם מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים שלה שותפים ויוצג על ידי הפרסומות שהם מספקים. בכל פעם שתלחץ על מודעה, המפתחים של Package Return גורם ממך כסף קל. לפיכך, הסרת היישום adware ממערכת מומלץ מאוד.

אם הפעלות הגלישה שלך הועברו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי וירוסים עשויים הצליחו לחדור לתוך המחשב הווירטואלי. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו לתוך המערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. במקרה כזה, הדרך היחידה למחוק כל איומים ווירוסים ממערכת לגמרי, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם ונמחק בעת ובעונה אחת.

למרבה המזל, ההסרה של Package Return הוא לא תהליך קשה. אתה יכול למחוק את התוכנית לצד פרסומות שלה, באופן ידני או אוטומטי. אם אתה צריך עזרה עם תהליך ההסרה, אפשר לעקוב ידנית ההוראות המפורטות להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות.

הסרת וירוס Package Return

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Package Return מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *