By | September 13, 2018

אתה אולי יודע Onlinevideoconverter תוכנית לגיטימי המאפשר לך להמיר קטעי וידאו. שירות זה ניתן להשתמש בשניהם באופן מקוון (מתוך האתר הרשמי שלו) וגם סיומת דפדפן נפרד. האפליקציה קיימת כבר זמן רב, אבל זה נראה כאילו שזה עכשיו מעורב בעניינים מאוד מפוקפק. וזו הסיבה היא מקוטלגת כשהיה גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). אבל אל תתנו לשם להטעות אותך. אין שום דבר פוטנציאליים על זה. ברגע שתבצעו עם יישום זה, זה נמשיך הלאה להשתלט על הדפדפן שלך ולהפוך אותו לתוך כלי הצגת המודעה.

לוחץ על יותר שתבצע על מודעות שנוצרה, יותר הרווח שיהיה עבור האקרים מאחורי זה, הדפים, זה מקדם גם כן. אבל על ידי נפילה למלכודת שלו לך להסתכן יותר מאשר התקפה לספירה מעצבן. סיכנת את המידע האישי והפיננסי שלך. ? האם שקלת איך הטפיל גורם פרסומות שלה כל כך מושך על ידי התאמה של אותם על פי היסטוריית הגלישה ובתוצאות החיפוש זה גנב מהדפדפן שלך.

בעוד הגורים ידוע כדי להיכנס למחשב שלך כאשר אתה מוריד אותו או השתמש בטופס המקוון שלו, זה יכול לעבור ללא הבחנה על ידי אמצעים אחרים גם כן. ניתן למצוא את הסיומת זדוני תסתתר מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, טורנטים, חבילות תוכנה, בקשות לעדכון, ואת מפוקפק קישורים ופרסומות.

על מנת לוודא כי הדברה זה סייבר לא להתגנב דרך מעיניהם, אתה צריך לשים לב מה אתה במחשב שלך. במידת האפשר, לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/, כדי שתוכל לראות אם יש תוכנות נוספות אשר אינו נחשף כראוי לך להבחין. אם התקנות אופציונליים, עליך לבטל את הבחירה בהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כזה תוכן הבונוס הוא למעשה תוכנות זדוניות בתחפושת.

Onlinevideoconverter הוא טפיל מעצבן מאוד. היא מאוד פולשניות, ימנע ממך שיש חוויה דפדפן רגיל, על ידי כל הזמן מפריע את העבודה שלך כדי להציג מודעות מרובות. מה עוד, תוכנה זדונית זו מעניקה הזדמנות לקבל מידע בעל ערך כגון האקרים, אך לא מוגבל חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, מזהה הכניסה, סיסמאות, כתובות ה-IP ואת נתוני אינטרנט מהדפדפן שלך. מידע כזה יכול להביא להם רווח טוב, פעם אחת הם חולקים זה עם גורמים מפוקפקים אחרים.

הפעם יותר שתאפשר לטפיל להישאר במחשב האישי שלך, היה יותר גרוע מצבך תקבלו. אתה רואה, מספר פרסומות ימשיכו לגדול עד שהוא מתחיל להיות בעיה עבור הדפדפן שלך. במוקדם או במאוחר הוא לא יוכל לשמור על הצגת כל התוכן בדרגה, יתחיל לקרוס. מפגרות ולאט אינטרנט מהירות גם הם בין הסימפטומים של זיהום זה סייבר זדוני. כדי להגן על הפרטיות המקוונת שלך, למנוע נזקים, עליך להסיר את הגור הזה כמה שיותר מהר.

הסרת וירוס Onlinevideoconverter

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Onlinevideoconverter מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *