By | July 4, 2018
Remove Online Video Promoter

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Online Video Promoter. המדריך להסרת Online Video Promoter עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Online Video Promoter, הידוע גם בשם Media Player, נועד לסייע למשתמשים להגדיל את מספר המודעה לתורת קטעי וידאו. למרות, כאשר חוקרים עמוק יותר, נראה כי התוכנית פועלת בצורה שונה, ולכן הוא נחשב כמו יישום פולשניות פרסום אחר, המסוגל מציפים את הדפדפן שלך עם פרסומות מסחריות רבות, כי אולי ברצינות מאיימים על אבטחת המערכת שלך. תוכנית זו הנתמכות על-ידי פרסום היא תואמות לדפדפני האינטרנט הגדולות – אינטרנט אקספלורר, גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, הוא אחראי על כל הפרסומות מוקפץ. מסחרי אשר מופיעים עליהם.

באופן דומה ליישומי ביותר adware, Online Video Promoter הוא כל כך מיומן כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. ברוב המקרים, adware מזין את המחשב הווירטואלי יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. . למעשה, זה לא יוצא דופן, כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זו היא הגישה הנוחה ביותר הצבע על המערכת. מסיבה זו, משתמשי מחשב צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במחשבים שלהם ולקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית.

למעשה, לאחר ההתקנה של Online Video Promoter במחשב האישי שלך, תהליכים מרובים שנקרא WinPL.exe יתווספו למנהל המשימות שלך. חוץ מזה, כל התהליכים האלה לחבר לאתר funwithvids.com כל הזמן, הם בהחלט להאט את הביצועים של מחשב וירטואלי שלך. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות, לא צריכים לשמור את Online Video Promoter במערכת.

Remove Online Video Promoter

The Online Video Promoter Virus

פעם מותקן במערכת, Online Video Promoter מספק לך מספר מודעות מסחריות ופריטים מוקפצים פולשניות במהלך הגלישה באינטרנט. הבעיה העיקרית עם מודעות אלה היא העובדה כי הם לעיתים קרובות מכילים קישורים אשר עשוי להפנות אותך לאתרים פגום ברצינות יכול לאיים על הביטחון האישי שלך. חוץ מזה, כמה אתרי אינטרנט אלה לקדם את מתקיני חשוד כי הם מלאים עם תוכניות לא ידוע, אשר יכול לגרום נזק מערכת ההפעלה שלך. עדיין, במקרה שלך מכונה וירטואלית לא לקבל נגוע תוכנות זדוניות, זה עלול להיות איטי יותר וניסיון קריסות מערכת תכופים במקום, וזה יהיה מעצבן למדי בשבילך.

מלבד מציפים את הצג שלך עם כל אלה פרסומות מסחריות רבות ולהפוך את המחשב שלך איטיים יותר, Online Video Promoter הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה.

זכור כי Online Video Promoter הוא יישום הנתמך על-ידי פרסום, כלומר כל מודעה ללחוץ על, מרוויח הרווח הנקי שלישיים מתחבא מאחורי תוכנית זו. במקביל, כל המידע כי Online Video Promoter אוספת לגביך יכול לשמש למטרות זדוניות. לפיכך, עליך להתעלם כל הפרסומות שסופקו הרגע הם מוקפצים על המסך. כמו כן, אתה חייב למחוק זיהום Online Video Promoter מן המערכת בלי שום היסוס כמו זו היא הדרך היחידה לסיים את הפרסומות פולשניות.

הסרת Online Video Promoter

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Online Video Promoter מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *