By | April 18, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Newfolder.exe. המדריך להסרת Newfolder.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

הווירוס Newfolder.exe היא זיהום סוס טרויאני. על חדירה למערכת, טרויאני זדוני, מתחיל לעשות כל מיני משימות כדי להוריד את ההגנה של המחשב שלך. המטרה הסופית היא לפתוח את הדלת עבור זיהומים אחרים, כגון תוכנות פרסום, חוטפי, ransomware, תולעים ועוד. היא לחדור הדפדפן שלך, לשנות את הגדרות ה-DNS שלו. זה יכול לאפשר את הוירוס Newfolder.exe לשנות את מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת מחדל לאתר אינטרנט אחר. אם זה קורה, אתה לא צריך לסמוך באתר לא מוכר כדי לבצע את החיפושים שלך.

הדפדפן שלך יכול להתחיל מתנהגת באופן מוזר בגלל הפעילות של הסוס הטרויאני. זה יכול להפנות אותך לאתרים אקראי במהלך הפגישות שלך. ניתן לפתוח חלונות דפדפן חדשים וכרטיסיות בזמנים אקראיים. במקרים רבים, הם באים בצורות של פרסומות מסחריות. המודעות יראה לכם הצעות עבור מוצרים מסחריים שונים. הם יבואו במחירי מציאה כדי לקבל את ההתעניינות שלך. אתה לעולם לא צריך לעקוב אחריהם הם יכול להוביל אותך לאתרי אינטרנט פגומה, הפצת תוכנות זדוניות. הווירוס Newfolder.exe ניתן גם לשמור על מעקב אחר של הפעלות הגלישה שלך, לאסוף את כל סוגי קלט על ההיסטוריה, עוגיות, העדפות, מידע המאפשר זיהוי אישי (PII). נתונים אלה ניתן למכור לצדדים שלישיים אשר יש להם כוונות פליליות.

הווירוס Newfolder.exe משתמש שיטות הפצה חמקנית כדי להזין מכונות הגולשים מבלי שיבחינו בו. הטכניקה הנפוצה ביותר היא הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל. יכול להיות מוסתרת הסוס הטרויאני מסמך מצורף, שקרית רשום בתור קובץ doc או .pdf. במציאות, הקובץ המצורף היא תוכנית המרושעת בתבנית. .exe. לעתים קרובות, הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל לסלף אמין חברות ואתרי בשירותו שייתכן שאתה משתמש. כדי לבדוק אם מכתב נתונה התיבה שלך מגיע משולח אמין, לעשות בדיקה שלו שם ואנשי הקשר. אם הדואר האלקטרוני של השולח תואמת להודעת דואר אלקטרוני של החברה בפועל, אתה יכול לקחת את זה גם אמיתי.

וכמה מיילים דואר זבל ניתן לפרט את הכתובת שלך כשולח של הודעת הדואר האלקטרוני. זה אולי יפתיע אותך, אם לא שהתרחשה בעבר. אם אתה לא זוכר. שולחת את עצמך זה נובע משלך כתובת אימייל, פשוט תשים לב. ניתן גם להעביר את הוירוס Newfolder.exe דרך אתר אינטרנט פגומה. להיות זהירים לגבי הדפים שבהם אתה מבקר. אם אתם מכירים אתר מסוים, לחפש מידע על זה כדי לראות אם זה נחשב בטוח לבקר. קישור פרוץ יכול לקחת אותך לדף נגועים. אתה רק צריך לסמוך מקורות ואנשים שמוכרים לך. קישור לאתר לא מוכר או אדם יכול להיות הפניה לתחום מסוכן.

הווירוס Newfolder.exe עושה כל מיני שינויים בהגדרות פנימי. זה מאפשר לו להחליש את ההגנה שלך, מה שהופך אותו קל יותר עבור תוכנות זדוניות להזין את המחשב ונותן הסוס הטרויאני האפשרות לגשת את היסטוריית הגלישה שלך. הסוס הטרויאני יכולה לחסום את חומת האש שלך כדי להפוך את המערכת שלך התקפות פגיעות חיצוניות. היא למשוך כל מיני כלי חתרני, לאפשר להם להזין את המחשב האישי שלך. הווירוס Newfolder.exe ישתנה ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת מחדל לאתר אינטרנט אחר. מנוע החיפוש לא מוכר יכול להוביל אותך לאתרי אינטרנט פגומים בהם נעשה שימוש כדי להפיץ את חוטפי, adware, תולעים, ransomware וסוגים אחרים של תוכנות ריגול. המחשב יהיה להאט, ייתכן שתיתקל קריסות מערכת.

הווירוס Newfolder.exe יפיק גם פרסומות מוקפצות, מציג שאת מציעה מגוון רחב של מוצרים מסחריים. מודעות אלה באים מאתרים ספקים עם מוניטין חשוד. הם מסוגלים לתפוס אותך נגוע תוכנות זדוניות, כמו גם. על ידי שיבוש הגדרות DNS שלך ואת חומת האש שלך, הסוס הטרויאני יקבל גישה למידע המאוחסן בהם בדפדפן שלך. זה יכול להקליט את ההיסטוריה שלך, מעקב עוגיות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, שמות משתמש, סיסמאות, PII אחרים. הנתונים שנאספו עליך ניתן למכור לצדדים שלישיים ללא ידיעתך או אישורך.

עליך למחוק את הווירוס Newfolder.exe ואת כל הקבצים שזה יצר בכונן הקשיח. הסוס הטרויאני יכול להפוך את ערכי הרישום בו עדיין ניתן להשתמש בתוכנות המרושעת המעוניינים להיכנס אפילו לאחר Newfolder.exe הוסר. ישנן הנחיות בהמשך כדי לסייע לך לבצע את התהליך. בבקשה, ודא בצע בקפדנות את השלבים להסרת ולשמור על הסדר המקורי שלהם. כדי לבדוק קבצים מזיקים נוספים, באפשרותך לערוך סריקה באמצעות תוכנת אנטי-AV.

הסרת Newfolder.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Newfolder.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *