By | July 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Netutils.dll. המדריך להסרת Netutils.dll עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

מי לא שמע של וירוסים סוס טרויאני? הפחד על-ידי משתמשים בכל רחבי העולם. ויש לכך סיבה טובה. סוסים טרויאניים ידועים להיות תכליתי מאוד חשאי. וירוס כזה שבאפשרותך לשנות בקלות את המערכת כך זה פועל באופן אוטומטי בכל פעם שתפעיל את המחשב שלך. פעם אחת הוא הופך להיות פעיל, בלאגן. קורבנות של הסוס הטרויאני Netutils.dll יבחינו כי הביצועים של המחשב האישי שלהם יקטן בפתאומיות.

מה עוד, אחד אחד, כל תוכנית וכל היישומים יפעל לאט יותר מאשר לפני, אפילו להתחיל להתרסק. עוד סוס טרויאני זה נשאר ללא התערבות במערכת המחשב שלך, גבוה יותר תקבל הנזק. בסופו של דבר, כל תוכנית יחדל מלהגיב, כולל תהליכי מערכת חשובים. סביר מאוד כי הנתונים האישיים שלך לקבל נגנבו על ידי פושעי סייבר מאחורי זה וירוס.

סוס טרויאני זיהומים המופצים בעיקר דרך חבילות תוכנה חופשית, בקשת עדכון מזויף. זה גם אפשר לקבל זיהום וירוס כזה באמצעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים, קבצי torrent, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אנו ממליצים לכל הקוראים שלנו כדי לוודא שהם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. . זה רעיון גרוע בצורה עיוורת לבטוח מוקפץ אקראי הופיעה על המסך. לעתים קרובות הודעות עדכון מזויפים כאלה לנתב קורבנות לאתרים חיצוניים מסוכן עלול להדביק את המחשב שלך עם וירוסים כגון ransomware, תולעים, סוסים טרויאניים כמו Netutils.dll.

דבר נוסף אנו ממליצים לעשות הוא תמיד לבחור התקנה מותאמת אישית או מתקדם בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. בדרך זו אתה תהיה שליטה על התהליך כולו, תהיה אפשרות לביטול בקלות כל תוכנית או יישום שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

סוס טרויאני הוא נחשב הסוג המסוכן ביותר של וירוסים שם בחוץ. ויש לכך סיבה טובה. יש אין מגבלה לגבי מה למטרות זדוניות הם יכולים לשמש. האקרים יכולים לבחור להשתמש בהם כמו הכורים דוחה מטבע לנצל את כל המשאבים שלך ה-CPU ו GPU, שלא לדבר כמה קל זה יהיה עבור פושעי סייבר לרגל אחריך.

הודות Netutils.dll, האקרים יש את היכולת לרגל אחריך. הן מבחינה פיזית והן מבחינה כמעט. הם לפקח בכל שלב אתה לבצע בעת גלישה באינטרנט, כמו גם לראות, לשמוע אותך. דרך מצלמת אינטרנט והמיקרופון שלך. . וזו רק טעימה ביכולות של הזיהום טרויאני… זה קשות יכול לגרום נזק למחשב עד לנקודה של זה מציג את מסך כחול של מוות.

העניין הוא, זה כבר הצליחה לגנוב את המידע הפרטי שלך לפני זה. דמיינו מידע כגון סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘ ליפול לידיהם של האקרים. הם עשויים לבחור לשתף את הנתונים עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. אתה לא רוצה שזה יקרה לך, נכון? אנחנו יכולים לעזור לך להסיר את סוס טרויאני מסוכן Netutils.dll מהמחשב שלך. חשוב מאד לפעול מהר ולהמשיך עם ההסרה של וירוס זה, ברגע שאתה מבחין את נוכחותה במחשב שלך.

הסרת Netutils.dll

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Netutils.dll מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *