By | October 3, 2018

NetMeterX הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו טפיל מגעיל adware. האיום הזה מתוכנת כדי להדביק את כל דפדפן שיש לך, ברגע זה שדורך על המחשב שלך. זמן קצר לאחר מכן, הוא ישתלט על יישומים אלה, יפיק מספר גדול של פרסומות בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. הם מיועדים במיוחד להיות מושך אליך ככל האפשר, בזכות הנתונים אינטרנט שהושג כבר שהטפיל יש לך, כמו היסטוריית אינטרנט ובתוצאות החיפוש.

עבור כל קליק שתבצע, ישלמו adware. לכן זה יהיה לייצר מודעות רבים ככל האפשר. בעוד הוא מתוכנת לייצר כמות גדולה של תוכן גליון ציונים, זה לא תפקידה לוודא מודעות אלה. ייתכן לחיצה נופלים לתוך מלכודת מסוכנת. זה ייקח לחיצה אחת בלבד כדי לפתוח דלת אחורית עבור האקרים שמחפשים הכניסה למכשיר שלך. כמובן, זה יקרה בלי לשים לב.

טפיל כזה משתמשת בתחבולות לחדור ומסתמך על חוסר הזהירות שלך נאיביות, כדי לקבל גישה למכשיר שלך. רוב הזמן, המשתמש ביודעין להתקין adware במחשב שלהם. זה יכול לקרות אם הם פותחים דוא ל זבל נגוע, לחץ על בקשות לעדכון מוצל או מודעות, להוריד טורנטים פגום או להתקין חבילות תוכנה על-ידי בחירת מצב מהיר באשף ההתקנה. כדי לא לקבל את המכשיר שלך נגוע adware, עליך להיות זהיר בעת גלישה באינטרנט. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כל המודעות למראה בחשדנות או חיבור.

בנוסף, מומלץ להימנע דוא ל זבל, כמו זו אחת הדרכים הנפוצות ביותר עבור פרסום להפתיע את המערכת שלך מבלי שיבחינו בו. זה לוקח בלחיצה אחת כדי שלא במודע מעניקות גישה זו טפיל לנתונים שלך. החדשות הטובות הן, כי הדרך היחידה זה הדברה סייבר לפלוש, היא אם תאפשר לה. זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב האישי שלך, אז אם אתה חרוץ ולשלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט, אתה תהיה מוגן.

פרסום הוא לעיתים קרובות להיות לא מוערך כראוי על-ידי משתמשים. אל תבצע את אותה הטעות. טפיל זה משהו אבל לא מזיק הוא מסוגל להרוס דפדפנים שלך. ולגנוב את המידע האישי שלך כמו כתובות IP, שם משתמש, סיסמאות, וכן מספרי כרטיסי אשראי, אישורי חשבון בנק, וכו ‘. נתונים כאלה יקר כדי crooks, מאז זה יכול להביא להם רווח נאה, ברגע הם חולקים זה עם צדדים שלישיים אחרים.

הדרך היחידה לחזור חוויה גלישה מאובטחת ונטולת לספירה הוא אם אתה מתנהג נגד טפיל מגעיל זה בהקדם האפשרי. ככל לעכב את זה להסרת, המצב שלך יקבל יותר גרוע. האקרים ללא ספק ינסו לנצל הזדמנות זו לטובתם. לא אתן להם את הסיפוק הזה. להגן על פרטיותך, החזרת השליטה בדפדפן שלך על-ידי הסרת פרסום NetMeterX זה מהמכשיר שלך.

הסרת וירוס NetMeterX

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס NetMeterX מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *