By | July 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Net Proxy Auto. המדריך להסרת Net Proxy Auto עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Net Proxy Auto הוא שירות מיותרים מערכת המחשב שיכול להריץ בקלות בלי. קיומו של שירות זה אומר דבר אחד – כבר הסתננו במחשב שלך על ידי פרסום מעצבן. אל תדאג. פרסום לא ממש נחשב כמו וירוס אמיתי מפני שאין בו את הכוח לפגוע המערכת כולה. מטרות דפדפנים שלך במקום זאת. תוכנה זדונית זו היא טובה מאוד כשמדובר ביצירת מודעה פעילויות. זה יציף את המסך עם חלונות מוקפצים רבים ולזייף הודעות מהבהב, לעתים קרובות בצורה של דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, מכירות, בקשות לעדכון, וכדומה

Net Proxy Auto adware ינהל לנתב מחדש את חסות עמודים, כדי ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה. זה אפילו אלך רחוק כמו השהיה כל קטעי הווידאו שבהם אתה צופה, כדי להציג מודעה פולשניות. לתוכן פרסומת, מסופקים על ידי הרצון Net Proxy Auto תוכנות זדוניות לא ניתן לך לעשות כל עבודה נורמלי בדפדפן שלך.

מה שאתה צריך לדעת הוא תוכנה זדונית כגון פרסום, לא מתקדמים כמו שנדמה לך. זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב האישי שלך. . זה היית אתה שהעניק זה לגשת . כן, אתה. זה כנראה קרה ללא ידיעתך. פרסום כגון השירות Net Proxy Auto זה יש נטייה מרמים אותך. לתוך התקנתו במחשב שלך מבלי שיידע על כך. לעתים קרובות זה קורה דרך מצורפות תוכנה, עדכונים מזויפת, כמו גם דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, מפוקפק קישורים בחינם, וכולי

אנו תמיד ממליצים קוראינו להיזהר בעת הורדת תוכן מהאינטרנט. תמיד עדיף לבחור מותאמת אישית או תוכנות מצורפות סוג מתקדם של תהליך ההתקנה, כדי יש שליטה מלאה על התוכן של כאמור לעיל. בדרך זו יכול בקלות שתבטלו את כל תוכניות לא רצויות או יישומים שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה. אנו גם ממליצים לקבל את העדכונים שלך ממקורות, מורשים ואמינים בלבד.

פרסום לא יהיה מסוכן כמו וירוסים כמו סוסים טרויאניים או ransomware, אבל זה לא אומר שכדאי המעטת יכולותיו. אל תתנו טפיל זה זדוני להסתובב חופשי במחשב שלך. עם כל יום, זה יפיק יותר ויותר פרסומות, עד המערכת כולה עומסים ומתחיל להתרסק. התוצאה של התקפות כאלה לספירה כבד עלולה להכביד את המחשב לנקודת של נזקים חמורים שלא ייתכן שתוכל לשחזר. שלא לדבר הפרסומות המוצגות על-ידי פרסום זה אולי לנתב אותך לאתרים חיצוניים חשודים או אפילו מסוכן.

עשוי לסכן את אבטחת האינטרנט שלך על-ידי לחיצה על מודעות כאלה ובכך מאפשר האקרים לגנוב את הנתונים האישיים שלך, אשר הם יכולים לשתף עם אנשים אחרים למטרות רווח. ובגלל זה אתה צריך להסיר תוכנה זדונית זו מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת Net Proxy Auto

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Net Proxy Auto מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *