By | March 2, 2018
Remove MySafe Browsing

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MySafe Browsing. המדריך להסרת MySafe Browsing עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אם יש לך לב MySafe Browsing סיומת המתווסף לדפדפן שלך, החדשות אינו טוב. הכלי מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור). ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. המזיק הוא אכן לא רצויים. זה גורם שום דבר מלבד צרות עבורך ועבור המחשב שלך. למרבה המזל בשבילך, הגורים נחשבים יחסית קל להתמודד. אם לקחת פעולות מיידיות, אתה צריך להיות מסוגל להיפטר הפולש תוך זמן קצר. אם, מצד שני, אל תתעכב ולא לעשות כלום, הכלבלב אקבור אותך בצרות גדולות.

תעשה לעצמך טובה, אל תיתן שזה יקרה. ברגע אתה במקום הסיומת MySafe Browsing, לקבל את העובדה שזה זדוניות ויתחילו לחפש דרך להסיר אותו. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב לך. אחרת, לנופף שלך בעבר רגילה ומהנה הגלישה ניסיון לשלום ולהתכונן הפרעות מתמדת. תסמכו עלינו, הכלבלב הופך אגרסיבי יותר ויותר עם כל יום. בעיות באפשרותך להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות אך והם יוגברו בסופו של דבר. חתך השהייה ב של המזיק קצר, לשמור את פעילויותיך באינטרנט. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

הכלבלב מגעיל כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך מרגע שזה נכנס. זה כולל שלושת הדפדפנים הפופולריים ביותר בשימוש – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, קצה של Microsoft. אבל לא חושב שדפדפנים אחרים כמו אופרה, למשל, לא יושפעו. הם יהיו. שהסיומת אינה תואמת בצורה מושלמת עם כולם, לא משנה איזה מהם הוא האהוב, שהוא עדיין נגוע. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, תקבל מופגזים המודעות ולא מנותב אל דפים מפוקפקים רבים. זה איך האקרים להגביר את תעבורת אינטרנט ולהשיג את ההכנסות לשלם לכל קליק. הקליקים שלך למלא את כיסיהם.

Remove MySafe Browsing

The MySafe Browsing Virus

בעיקרון, אתה הופך מעסיקם רק על ידי שמירה על המזיק כמו גם אם אתה לא לוחץ על המודעות, crooks משלמים כאשר אתה מקבל הופנה. ? האם זה מה שאתה רוצה כדי לסייע ופושעי אינטרנט תוך כדי לא להיות מסוגל לגלוש באינטרנט בו זמנית? אנחנו בספק אבל אם אתה לא לוקח שום אמצעים, זה בדיוק מה הולך לקרות. הכלבלב יהיה שם בכל פעם אתה כל-כך כמו מגע באחד הדפדפנים שלך, מוכן לזרוק מפולת שלגים של המודעות בדרך שלך. שום דבר שתעשה הופך את הפרסומות האלה להיעלם. . לא, הם אפילו גדלים במספרים ככל שחולף הזמן. זמן קצר לאחר מכן, לא יהיה דף אשר לא מכוסה לגמרי בבאנרים, קופונים, מבצעים, מציע, וכו ‘

כתוצאה כל ההפרעות האלה, המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים באותה מידה. הוא הופך להיות איטי, איטי ולא מגיבים. זה אולי אפילו לאתחל לעיתים קרובות, לגרום לאובדן נתונים. כל זה בגלל הגורים מגעיל אשר אתם מארחים. למחוק אותו, והכל יחזור לקדמותו. כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה. אל תהססו. מעשה!

הכלבלב MySafe Browsing לא מופיעים לפתע פתאום, אף-על-פי זה אולי נראו ככה. . לא, הסיומת אושרה. על ידי לך. אתה בטח לא זוכר בנתינתו זה אור ירוק אבל עשית, בשלב מסוים. המזיק שעבדו עליך. זה בטח הגיע מצורפות לתוכנית אחרת ונכנס כשנכנסת תהליך ההתקנה, זה המחשב מאחורי הגב. . זו טעות. אם ברצונך לשמור על המחשב נקי, עליך להיות תמיד זהיר. הדבר היחיד האקרים לא יכולה להצליח בלי זה חוסר הזהירות שלך. אינם מעניקים אותו. במקום לעמוד על המשמר דריכות שומר עליך. רשלנות מוביל לזיהומים.

הסרת MySafe Browsing

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MySafe Browsing מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *