By | April 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MyPoints Score. המדריך להסרת MyPoints Score עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

MyPoints Score היא תוכנית עבור קניות באינטרנט. הוא מספק סוגים שונים של מבצעים וקופונים הקניות. בנוסף, אתר האינטרנט של הכלי נותן לך את האפשרות להירשם סיכוי לקבל תגמולים. זה מכסה גם כמה נושאים בידור כמו שנסע משחקים. התכונות כוללות קטעי וידאו, סקרים ומשחקים. אתה יכול לרשום על MyPoints Score של האתר הרשמי כדי להשתמש בתכונות הנוספות להשלים עבור הסיכוי לזכות בפרסים. באתר יש חשבונות מדיה חברתית הרשמי בפייסבוק ובטוויטר.

MyPoints Score נאמר כבר בעסקים מאז 1996, בעוד אתר שלו פועלת מאז 2004. אם לשפוט לפי תיאורה, הכלי עשוי להישמע ביישום טוב, אבל זה רחוק מלהיות כזה. מומחי אבטחה שמתם לב כמה תקלות הפונקציונליות שלו. במיוחד, התוכנית יוצרת פרסומות מוקפצות בלתי רצויות. הם כוללים סוגים שונים של קניות הצעות אשר אולי נראה טוב, אבל אתרי המקור שלהם לא מאושרות. מודעה עלול להוביל את דפי פרוץ אילו תוכנות זדוניות כפולה. בעיה אחרת עם MyPoints Score הוא זה מפקח על פעילות מקוונת של אנשים, אוספת סוגים שונים של נתונים מהדפדפן שלהם, לרבות מידע אשר צריכים לשמור על סודיותה. זה יכול להקליט סיסמאות ושמות המשתמש השמורים שלך. נתונים אלה נמכרים לצדדים שלישיים מעוניין, שאולי כוונות פליליות. מסיבות אלו, MyPoints Score הוא מסווג כמו adware.

MyPoints Score יש אתר רשמי שנקרא mypoints.com. תחום זה משמש כדי לשווק את הכלי, אך הוא אינו מספק קישור להורדה. עדיין, adware היא התפשטה במחשבים ברחבי העולם על בסיס יומי. הסיבה לכך היא כי זה גילו דרך לקבל מופץ ללא משתמשים ברצון הורדה והתקנה. MyPoints Score אינו זמין בכוונה משלו באתר, כך זה אינם נחשפים על מגרעותיו.

Adware נוסע בחבילות עם תוכניות אחרות. ברוב המקרים, הכלי מתמזג עצמה קובץ ההתקנה של יישומים freeware, תוכנות שיתופיות. זה בוחר אלו סוגים של תוכניות כי משתמשים נוטים להוריד ולהתקין אותם מבלי לנקוט באמצעי זהירות של אבטחה. MyPoints Score בא ככלי נוסף אשר יכול להיות מותקן במקביל עם התוכנית רכשתם מרצון. התוכנה נוספים לא הפעלת את אשף ההתקנה משלו. זה מוזכר רק לתנאים. אתה צריך להסיר את הסימון מהתיבה לידו. זו הסיבה מדוע לא כדאי תשמיט את קריאת ההסכם למשתמש. עדיף לנקוט אמצעי ביטחון כדי לחסוך מעצמך בעיות מיותרות.

MyPoints Score מפותחת לעיבוד הגדרות משלו. Adware להפעיל את עצמה בזמן מערכת ההפעלה ולעבוד על הרקע. זה יתחיל ביצירת פרסומות מוקפצות, המכיל עסקאות שונות של המוצר. הם יציעו מחירים נמוכים במיוחד והנחות. המודעות יבוא בצורות של מוקפץ, פופ-תחת חלונות, תיבות קופון, באנרים, קישורי טקסט ב-, הקשרית, צף, השוואה, מוטבעת, המודעות צף. MyPoints Score להפוך אותם צבעוניים והשימוש בהם גופנים מיוחדים, אנימציות למשוך תשומת לב. Adware מטמיע קישורים לתוך החלונות המודעה מבלי לחשוף אילו אתרים הם באים. עוקב אחריהם להיות מהמר על. האבטחה שלך.

ב- MyPoints Score של האתר הרשמי, זה מגולה הישות מאחורי זה נקרא MyPoints.com, inc. היא חברה של סן פרנסיסקו, קליפורניה. על-פי תנאי השירות (TOS), הישות הוא לא דין וחשבון על בעיות אנשים עלול להיתקל על-ידי שימוש זה. אם אתה מקבל נגוע זדוניות מפרסומת מוקפצת, יהיה לך לכסות את הפסדיו משלך. מדיניות הפרטיות קובע כי MyPoints Score תאסוף מידע מהדפדפן שלך. באמצעות הכלי, אתה מסכים לזה. הנתונים ש-adware יכול לאסוף אותך משתרע על כמה פרטים אשר צריכים לשמור על סודיותה, כמו ה-IP שלך, דואר אלקטרוני, כתובת פיזית, ארץ המוצא, שמות משתמש, סיסמאות ונתונים רגישים אחרים.

כדי למנוע את המערכת שלך נגוע תוכנות זדוניות, חשבונות פרוצים, יש להסיר את MyPoints Score בהקדם האפשרי. יש מדריך להסרת להלן כדי לעזור לך עם התהליך. לאחר ביצוע להסרה ידנית, אתה צריך לעשות בסריקה אוטומטית של המחשב שלך באמצעות תוכנית AV כדי לבדוק אם כל כלי חשאיים אחרים הצליחו להתגנב עם העזרה של adware או יחד איתו.

הסרת MyPoints Score

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MyPoints Score מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *