By | October 2, 2018

הסיומת דפדפן My Inbox Helper מבטיח לסייע לך בניהול חשבונות הדוא”ל שלך. במציאות, זה הוא יישום הונאה מקטגוריה חוטפי דפדפן, מביא רק צרות את קרבנותיו. ברגע הטפיל מקבל מותקן, הוא יפעיל את הפקת פרסומות פולשניות רבים, מספר אשר יגדל בכל יום. תוכן בחסות כזה ידוע לעתים קרובות קידום עסקה בלעדית, מבצעים מיוחדים, הנחות אישיות, ועוד

המודעות יופיעו על המסך בצורות רבות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. חוטפי יכול לקחת שליטה מלאה על הדפדפן שלך. תוכנה זדונית זו תוכל להחליף בקלות דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים, מנוע החיפוש המועדף אפילו עם אתר אינטרנט מותאם אישית. מרגע שהמזיק המעצבן קורא הדפדפן שלה “בית”, זה תשנה הגדרות כלשהן שיראה לנכון, על מנת לוודא כי שמבצע את המשימה שלה ללא הפרעה.

האמצעי הנפוץ ביותר כדי לקבל את הדפדפן שלך נגוע החוטף דפדפן היא באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, קבצי torrent פגום, נגוע קישורים, בקשות לעדכון מזויפים, וכן תוכנה חופשית חבילות. זה החוטף My Inbox Helper מסוים יכול לקבל מותקן ישירות מהחנות app בדפדפן. כדי לוודא כי תוכנה זדונית מתגנבת אליך ואני מקבל מותקן יחד עם תוכנה אחרת, אתה צריך לעשות את זה. להרגל של בחירה עבור התקנה מתקדמות Custom/.

טפילים כמו חוטפי לסמוך על רשלנות שלך, יוסתר בחבילות תוכנה. אם תבחר באפשרות ‘ מצב מהיר ‘ באשף ההתקנה, טפיל כזה מקבל אוטומטית מותקן במכשיר שלך ללא ידיעתך. אם תעקוב אחרי העצה שלנו, התקנות אופציונליות יהפכו לגלויים בפניך. ודא כי לבטל את הבחירה תוכנות נוספות לפני שתסיים להתקין את התוכנית שהרצויה.

לא רק הטפיל יש גישה הגדרות הדפדפן, אבל זה יכול בקלות להשיג מידע אישי כגון אבל לא רק את תוצאות החיפוש ואת היסטוריית הגלישה. הודות נתונים אלה, חוטפי יוכלו ליצור תוכן ממוקדות במיוחד המשתמש להיות נמשכת, ולכן יש סבירות גבוהה יותר לחץ על. הטפיל נוצר כדי ליצור הכנסה המפתחים שלה, כמו גם עבור הדפים ממומן, באמצעות שיטת תשלום לכל קליק.

כדי להעלות את סיכויי ההצלחה, תוכנה זדונית זו יהיה לוודא להגדיל את מספר מודעות בכל יום. זה נאמר, שאכפת לו רק כמות התוכן שתוצג. הטפיל לא מתוכנת כדי לבדוק אותם. כלומר, אתה עשוי לקבל rerouted לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו אם אתה לוחץ על המודעה מפוקפקים כאלה. הדרך היחידה החזרת השליטה בדפדפן שלך ולחזור נוכחות מקוונת מאובטחת ופרטית היא להסיר את חוטפי דפדפן מעצבן מהמחשב שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.

הסרת My Inbox Helper

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר My Inbox Helper של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר My Inbox Helper מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *