By | April 19, 2018
Remove My.com Game Center

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר My.com Game Center. המדריך להסרת My.com Game Center עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

My.com Game Center היא תוכנית אשר מציעה למשתמשים שירותים המשחקים. ובכל זאת, זה לא כל מה שהוא עושה. למעשה, מומחים יש לסווג את השירות הזה כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור). הדבר הוא רוב התכונות My.com Game Center יש הם אכן לא רצויים. עליך לנקוט מיידית נגד הכלבלב. יותר זמן זה נשאר, הנושאים יותר את הפנים. למרבה המזל בשבילך, הזיהום אינו קשה להתמודד. אם אתה לוקח שורת פעולות, תוכל להתמודד עם זה תוך זמן קצר. ובכל זאת, אם כל שנחוץ לשמור על החמרה והמצב מרגע לרגע. הכלבלב ישתמש בכל שנייה על המחשב שלך כדי לגרום לנזק. אם תחכה מספיק זמן, כמה נזק זה יכול להיות בלתי הפיך. . הצילי את עצמך המון צרות ומחק את הטפיל בהקדם האפשרי. . אין לו מקום במערכת שלך. מחק הוא לפני שיהיה מאוחר מדי.

מלוכלכת My.com Game Center מתחיל הבלאגן-הכנת מיד אחרי זה נכנס במחשב שלך. לפתע פתאום, אתה מקבל מופגז עם פרסומות רבות. המסך כולו מכוסה כרזות, קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, חלונות קופצים, פופ-unders, פרסומות וידאו, וכו ‘, ועוד. אתה לא יכול לבקר בכל דף בלי זה להיות מכוסים לגמרי פרסומות. לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להיפטר המודעות.

Remove My.com Game Center

The My.com Game Center Virus

את חוסם הפריטים המוקפצים לספירה הוא גם חסר אונים כנגדם. הם אפילו הופכים יותר ויותר אגרסיביים, הפנה לגורם בכיר יותר במספרים בכל יום. זה, כמובן, מוביל אותך לא להיות מסוגל לגלוש באינטרנט בדרך כלל. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש. אתה לא יכול לבדוק את הדוא ל שלך. אתה לא יכול לבדוק המדיה החברתית. אתה לא יכול לעשות מהלך יחיד ללא להתבזבז עם פרסומות. זה לא רק מעצבן, אבל. . זה גם מסוכן.

מודעות אלה אינם מאומתים. הם אינם בטוחים. למעשה, רובם ממומנים כי crooks להשתמש בהם כדי לזכות הכנסות לשלם לכל קליק. אם תלחץ, ההאקרים משלמים, תחשוף? את עצמך לסכנה. בלחיצה על הפרסומת הלא נכון ואתה עשוי להזמין עוד תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר. . זה כל מה שצריך. בלחיצה אחת. אבל כמובן, אתה לא יכול לזהות באמצעות המחשב שלך. הימנעות זו לא התשובה. אתה צריך פתרון קבוע. הדרך היחידה להיפטר המודעות היא להיפטר של המקור שלהם, aka הכלבלב. ברגע המזיק My.com Game Center הוא נעלם, אז יהיה הפרסומות. למה אתה מחכה? מחק את הפורץ בהקדם האפשרי. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. אם לא, והמצב יהפוך יותר ויותר גרוע. לא לדחות. מעשה!

איך אתה נתקע עם הגורים My.com Game Center? . ובכן, הזיהום מרומה אתה נותן רשות להיכנס. כי זה לא יכולים להיכנס בלי זה. כל טפילים לעשות זאת. הם משתמשים טריקים כמו חבילות freeware, הודעות דוא ל זבל, קישורים פגומים, עדכוני תוכנה מזויפת, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה לא זהיר מספיק, כל השיטות האלה יפעלו. ובכל זאת, אם אתה משלם יותר תשומת לב מה אתה לוחץ על, מה אתה מסכים, אף אחד מהם לא יעבוד. תחשבי על זה בפעם הבאה שתלחץ על “אני מסכים” מבלי שיש לקרוא מה אתה מסכים עם. תפסיק להיות כל-כך מוסחת ורשלניות. לעמוד על המשמר, להגן על המחשב שלך. אם לא תהיה לאף אחד אחר גם.

הסרת My.com Game Center

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר My.com Game Center מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *