By | March 27, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen. המדריך להסרת Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

מאמר זה הוא על האיבר n-ית של משפחת סוס טרויאני, כלומר Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen. וירוס זה הוא מסוכן מאוד, אם אתה כרגע נגוע זה, עליך לבצע פעולות מיידיות. סוסים טרויאניים הם כל כך חשש בגלל סיבה מסוימת. הם נחשבים הסוג המסוכן ביותר של וירוס כי ייתכן שתיתקל. המוניטין שלהם היטב הגיע. קודם כל, Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen הוא בלתי צפוי. אף אחד לא באמת יודע מה הוא הולך לעשות לבין המערכת הכל תלוי מה ופושעי אינטרנט מאחורי זה צריך זמן.

שנית, הווירוס הוא מתאקלם מהר למדי. זה יכול להיות מתוכנת לביצוע משימות שונות רבות וכן reprogramed לשנות את המסלול במידת הצורך. . כמו שאמרתי, הכל תלוי הצרכים של ההאקרים. דבר אחד הוא בטוח, אבל. Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen לעולם לא תהיה מועיל לך בדרך כלשהי. זה וירוס, וירוסים נוצרים רק כדי לשרת מטרות זדוניות של הפושעים.
טרויאני מגעיל נכנס במחשב שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן ממתינה עבור פקודות. . זה שהאנשים שעומדים מאחוריו צריך לכרות כסף דיגטלי, הם ישתמשו Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen כדי להפוך את המחשב שלך לתוך כורה מטבע. כמובן, זה לא כל.

הזיהום היא תהיה פרצת האבטחה שלך. הוא פותח את הדלתות של תוכנות זדוניות למחשב שלך, זה יכול להתקין תוכנות זדוניות רבות כפי שרצתה. הוא משמש דלת אחורית. כמו כן, הוא יודע הכל עליך. כפי שאתה בוודאי יודע, סוסים טרויאניים הם בעיקר לשמצה בגלל היכולת מרגל על הקורבנות שלהם. Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen אינה חריגה. מרגע שזה מזין, להתחיל שלה ניטור כל דבר שתעשה בולא מקוון. שום דבר מעבר להגיע שלו. הוא יודע את גירסת מערכת ההפעלה, את כתובות הדוא ל, את שמות משתמשים, הסיסמאות שלך, שלך חשבונות, וכו ‘. ניתן גם לקבל את הידיים שלו על מידע המאפשר זיהוי אישי כלכלי שלך. לאחר מכן, הכל שזה מצטבר, היא שולחת ההאקרים מאחורי זה, הם יכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים. הם יוכלו להשתמש בו כדי לסחוט אותך או שהם יכולים למכור את זה לצדדים שלישיים. בכל מקרה, אתה האחד לסבול.

Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen מסוכנים, מהווה איום ענק עבורך ועבור המחשב שלך. עוד נותר, הבעיות עוד לפניכם. זה יכול להפוך אפילו המחשב לחלק botnet. אז אתה לא רק יזדהם, אך שלא במתכוון תעזור להדביק אחרים משתמשים תמימים. לא לציין זה הכל לא חוקי יהיה לך בעיות רציניות עם הרשויות. לא לתת לו ללכת זה רחוק ומתנהג ברגע שאתה מבין Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen במערכת שלך. למצוא אורב המדויק שלה נקודה, אל תהססו כדי למחוק אותו. אם אתה רוצה לעשות את זה באופן ידני, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב שלך, השתמש יישום רב עוצמה נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך. יש לך אפשרויות אך אין לכם זמן מטרידים אותי. לבחור את השיטה שלך, לפעול. לפני שיהיה מאוחר מדי.

איך אתה? נדבק עם הסוס הטרויאני Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen? התרחיש הסביר ביותר הוא כי המזיק צורפה הודעת דוא ל זבל שפתחת. דוא ל זבל הם עדיין בין בטקטיקה הסתננות המועדפת ביותר בקרב האקרים. הם עדיין יעיל כי המשתמשים זהירות הרוח כאשר מתקבלת הודעה חדשה, הם פותחים את זה בלי לחשוב על זה פעמיים. לא יתרשל. בדוק תמיד את כתובת הדואר האלקטרוני של השולח לפני פתיחת הדואר האלקטרוני או הורדה של הקשר שלה. לא להקל נוכלים עבודה על ידי כך רשלני, ודעתך מוסחת. לעשות את ההפך, להיות תמיד על המשמר. אחרת, טפילים לשמור מדביק אותך

הסרת Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *