By | June 8, 2018
Remove Meganotify

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Meganotify. זה Meganotify וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Meganotify שייך למשפחת וירוס החוטף דפדפן. היא משפיעה על כל סוגי דפדפנים כמו גוגל כרום, אופרה, מוזילה פיירפוקס, Internet Explorer וקצה של Microsoft. ברגע שהדפדפן שלך נחטף, תתחילו לשים לב כמה פעילות מוזרה כמו התקנה בלתי מורשית של הרחבות, תוספות או סרגלי כלים, שינוי פתאומי בהגדרות שלך. את דף הבית ודפים טאב חדש יוחלפו על-ידי ניתוב מחדש. com Meganotify.

אותו הדבר קורה עם ספק החיפוש גם כן. יתר על כן, חוטפי דפדפן זה אחראי על ההפצצות פתאומית
עם פרסומות פולשניות, מוקפצים, בקשות לעדכון מזויף, דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, מהבהב הודעות ועוד זה יכול להפנות אותך. חשודים, אפילו פוטנציאלי אתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים מסוכן. המטרה העיקרית של סוג זה של תוכנות זדוניות היא לייצר הכנסות PPC (תשלום לכל קליק).

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ בדרכים רבות. לעיתים קרובות משתמשים ביודעין להדביק את המחשב עם תוכנה זדונית זו. חלק מהדרכים הנפוצות ביותר של הפצה על ידי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה חופשית, קישורים מפוקפק, פריטים מוקפצים ומודעות, חשוד הפניות, קבצי torrent ועוד רבים. מה המשתמש יכול לעשות על מנת למנוע זיהומים חוטפי דפדפן העתיד היא לוודא שהם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם רק ממקורות רשמיים, מורשה.

Remove Meganotify

The Meganotify Virus

הורדת תוכניות אתרי אינטרנט חשודים לא מומלץ, אבל אם יקרה לך לעשות זאת, אנו ממליצים לך לבחור תמיד סוג מתקדם Custom/ של התקנה, כדי לקבל שליטה על מה למעשה להיות מותקן במחשב שלך. בדרך זו, אתה יכול בקלות בטלו את הסימון לכל תוכנה בלתי רצויה מעולם לא התכוונת להורדת מלכתחילה.

אנשים רבים בוחרים לערער סוג זה של תוכנות זדוניות, וראיתי שזה לא מסוכן. מה הם בעצם עושים היא להציף את המסך שלך עם תוכן המודעה פולשניות, אבל זה לא אומר שאין איומים פוטנציאליים אורב מאחורי הפניות האלו מפוקפקים. על ידי לחיצה עליהם, אתה יכול בקלות לפתוח דלתות אחוריות כדי וירוסים אחרים, אפילו יותר מסוכן בלי לדעת. בגלל חוטפי היכולת להשיג את ההיסטוריה ואת הרגלי הגלישה, שקשה מאוד לא לחץ על כל הפרסומות שנוצר בגלל שהם ניתן לפלח במיוחד כדי להיות מפתה כמו למשתמש ככל האפשר, על פי שהושג כבר נתוני הגלישה.

חוטפי דפדפן יכול אפילו לקבל גישה למידע אישי כמו סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכו ‘, לחלוק את זה עם צדדים שלישיים. אם אתה לא רוצה את המידע הפרטי שלך כדי בסכנה, בצע את ההוראות שלנו הבאות ולהסיר חוטפי דפדפן זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי.

הסרת וירוס Meganotify

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Meganotify מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *