By | March 30, 2018
Remove Maps and Directions

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Maps and Directions. זה Maps and Directions וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Maps and Directions אינה יישום מועיל. זה הופך את הבטחות גדולות אבל נופל קצר על כל אחד. תוכנית זו מפורסם ככלי מועיל, אשר מציע לכם סיוע עם ניווט. זה טוען כי זה מראה את המסלולים הטובים ביותר, הבטוח ביותר, המהירה ביותר ליעד הרצוי. במציאות, אבל זה לא. עושה משלוחים-כל אלה הבטיח Maps and Directions הוא למעשה החוטף דפדפן, זה לא נועד להיות מועיל לך בדרך כלשהי.

התוכנית נוצרה על ידי נוכלים והוא דבר שנוצר על ידי נוכלים שימושי ובטוח. אל תשלי את עצמך לחשוב זה Maps and Directions יהיה לעזר. זה לא יהיה. אם תשאיר את זה, הדבר היחיד שתקבל הוא מטרד. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של המזיק קצר ככל האפשר. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. מעשה! עיכובים להוביל חרטה.

פעם אחת Maps and Directions נכנס, בעיות התחלה לשפוך. את חווית הגלישה שלך הופך להיות בלגן. החוטף מגעיל מתחיל שונים שינויים בהגדרות שלך מאחורי הגב. הוא אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מבלי אפילו לידע אותך על המתג. הדעה שלך כבר לא רלוונטי כי אתה כבר לא האחראי. החוטף הוא והוא עושה מה שהיא רוצה. זה מפנה לדפי חשד כל הזמן. זה מציף את המסך שלך עם פרסומות מטרידות.

Remove Maps and Directions

The Maps and Directions Virus

דפדפנים שלך התחילו בעיות עם הצגת תוכן בצורה נכונה. המחשב מתחיל יתארחו גם כאשר במצב לא מקוון. אפליקציות לקחת לנצח כדי לטעון. המערכת קורסת, קופא מידי פעם. זה אפילו אתחול מחדש אשר, בתורו, מוביל לאובדן נתונים. עם זאת, אלה לא רק לבעיות שלך. כמו מעצבן כמו שהם, יש משהו יותר גרוע happing בצללים.

חוטפי מרגל אחרייך. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט, רשומות כל המידע הרגיש יכול למצוא. לאחר מכן, כאשר ראה אותו אסף מספיק, הוא שולח אותו לכל ופושעי אינטרנט אשר פרסמו את זה. זרים עם אג’נדות התאפסי על פרטיך האישיים, הם יכולים להשתמש בהם עבור מה שהם רואים לנכון. דבר אחד הוא בטוח, אבל. לא משנה מה שהם משתמשים בו, יהיה אחד כדי לסבול.

אל תתנו לזה לקרות, אבל חיפוש ומחיקה של החוטף לפני שיהיה מאוחר מדי. הזיהום משתמשת כל שנייה על הלוח כדי לגרום לבעיות. לא סובל את זה. לא בחיבוק זורע הרס במחשב שלך. לקחת את העניינים לידיים שלך ולמחוק את המזיק לפני הוא מצליח לגרום לך נזק לעצמם. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע הוראות מפורטות שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הדברה. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. אל תהססו. והמצב מחמיר מרגע לרגע!

איך הגיע Maps and Directions ב-? למרבה הצער, אתה היית היחיד לתת החוטף על הלוח. זה לא יכולים להיכנס בלי רשותך. ונתת, ברור. אל תהיה קשוח מדי בעצמך, אבל. הטפיל לא לבקש רשות בגלוי. זה מסתמך על שיטות מסובך וחשוב מכל, על החיפזון שלך, הסחת דעת, רשלנות. היא שוכנת לפנים שלך, אם אתה לא זהיר מספיק, אתה נופל למלכודת. לשנות את ההרגלים שלך.

להיות ערניים יותר. תמיד חושבים פעמיים לפני שאתה לוחץ על משהו חשוד (דוא ל, ad, קישור, דף, torrent, עדכון, וכו ‘.) זיהומים מתפללים להזנחה שלך. בלי זה, אין שיטה הוא מספיק טוב לעבוד. אינם מספקים אותו. אל תעשה לעצמך מטרה קלה. לעשות את ההפך. להיות זהיר, להגן על המחשב שלך.

הסרת וירוס Maps and Directions

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Maps and Directions מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *