By | September 20, 2018
Remove Kolnewsupdate.info

אתר האינטרנט של Kolnewsupdate.info הוא תוצאה של פעילות זדונית במחשב שלך. אם הדף מופיע בדפדפן שלך, זה אומר כי טפיל מגעיל מתוך הקטגוריה adware פלש המכשיר. ברגע זה המזיק קורא הדפדפן שלך הבית, מתחילה הבעיה האמיתית.

פרסום הוא מסוגל לשנות את הגדרות האינטרנט שלך. זה ניתן גם להתקין אפליקציות מוצל, הרחבות וסרגלי כלים, ללא אישור שלך. אבל זה לא הכל. השפעת זיהום adware הגרוע ביותר הוא כמות עצומה של מודעות כי זה יפיק. על מנת לוודא כי הוא יספק תוכן תהיה נוטים יותר לחץ על, הטפיל לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתוני אינטרנט כמו דפדוף בהיסטוריה וחיפוש. עם המידע הזה, יהיה מסוגל לספק פרסומות ממוקדות בודאי ימשוך תשומת לב.

פרסום מתוכנת ליצירת הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק. אז, כל אחד לחץ אתה הפוך על התכנים בדרגה, הטפיל ישלמו. מודעות נוספות מוצגים, הסיכויים של יצירת הכנסה. עם פרסום העניין, כי שאכפת לו רק מספר הדפים בחסות, זה יראה. זה לא לאמת אותם, אז עדיף לך להתרחק מן מודעות כאלה, שכן יש סיכוי שאתה עלול לקבל rerouted למקור מסוכן, המבקשים לפגוע במחשב שלך.

החדשות הטובות הן, כי פרסום לא יכול לקבל גישה למחשב שלך אלא אם כן תיתן את זה בעצמך. כלומר, זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב האישי שלך. צריך את הרשות שלך, על מנת לפלוש. לעתים קרובות, משתמשים ביודעין להתקין תוכנה זדונית במחשבים שלהם. זה קורה כאשר הם למהר התקנה, ללא תשומת לב לתנאים, תנאים, או את מצב תהליך בהם בחרו.

Remove Kolnewsupdate.info

The Kolnewsupdate.info Virus

אם היו תוכניות מוסתרות או יישומים, בחרת התקנה מהירה, זה אומר כי כזה תוכנות נוספות יותקנו באופן אוטומטי, גם אם מגולה לא נכונה לך. כדי לוודא שאין התקנות אופציונליות מוסתרים ממך, אתה צריך לבחור במצב מתקדם או מותאמת אישית באשף ההתקנה. בטלו את הבחירה בכל תוכן הבונוס הזה שאתם רואים, כפי הנראה הוא תוכנה זדונית בתחפושת. דרכים אחרות עבור פרסום להתגנב במכשיר שלך הם דרך דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, torrent קבצים וקישורים מוצל.

פרסום יכול לגרום לפגיעה חמורה בדפדפן שלך. בזכות הפרסומות כבד להיות הנוצרים בדפדפן שלך כל יום, תתחיל לחוות לקרטע, מהירות האינטרנט איטי, כמו גם יישום תכופים קריסות. אם תישאר במצב סרק, לא פועלים נגד טפיל זה מסוכן, זה יהרסו לחלוטין את דפדפן האינטרנט שלך, יהיה לך אף אחד אחר להאשים רק את עצמך. עוד את העיכוב, מצבה יחמיר המצב שלך תקבל.

המספר של המודעות ימשיך לגדול עם כל יום שעובר, הם הולכים לקבל יותר ויותר אגרסיביים. פרטיותך באינטרנט בוודאי בסכנה אם את שהותן של תוכנה זדונית זו. הדרך היחידה ניתן להשתלט מחדש על הדפדפן שלך שוב, להגן על הנתונים האישיים שלך ליפול לידיהם של האקרים היא להסיר את המפגע הזה סייבר ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב האישי שלך.

הסרת Kolnewsupdate.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Kolnewsupdate.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *