By | August 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס JZip. זו JZip וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

JZip הוא כלי חינם הוא קידם כמנוע אמין ושימושי שנתמך בתבניות קובץ שונות. במציאות, זה תוכנות זדוניות שרוצה להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. תוכנות זדוניות חוקרים לסווג את השירות הזה כשהיה גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). אבל אל תתנו לשם להטעות אתכם. אין שום דבר פוטנציאליים על זה. . זה יותר ממסוגל הפעלת הגלישה שלך רגיל לחוויה גיהנום.

הכלבלב יציף את המסך עם כל סוג של מודעות. יהיה זה חלונות קופצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה, כל דף שאתה מבקר יכוסה פרסומות. אפילו וידאו צפה מקוון תופסק על ידי מודעות. אין מנוס מהם. אלא אם אתה מחליט לעשות משהו בקשר תוכנות זדוניות מגעיל זה ולהמשיך עם הסרתו המיידית.

הכלבלב JZip לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות את זה. הוא ישתמש טריקים, יהיה בתוקף להסתמך על נאיביות, כתוצאה מרשלנות, להגניב במחשב שלך. המקומות השכיחים שטפיל כזה מבצבצים הן דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, חבילות תוכנה, נגוע קישורים ו חלונות קופצים, מודעות כלי מזויף, בקשות לעדכון מזויף, וכו ‘. בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, השלב הבא שאתה צריך לקחת היא בחירה עבור תהליך התקנה מתקדמות Custom/. זה יאפשר לך להציג את התוכן המלא של מה שהורדת, תראה את כל תוכנה מוסתרים.

אם אתה מבחין כל תוכניות נוספות ויישומים, מומלץ לבטל את הבחירה בהם, שכן הם קרוב לוודאי תוכנה זדונית בתחפושת. בנוסף, לא להיות מהיר מדי לבטוח מוקפצים אקראי לקדם utilities מפוקפקות או לעדכן את הקישורים. אם עליך לעדכן או להוריד תוכנה, תמיד להסתמך על מקורות רשמיים מורשה.

מה זה בדיוק המטרה של הפרסומות? כדי ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק של ההאקרים, האתרים שהוא מקדם. מה עוד, המודעות המוצגות ופריטים מוקפצים עלול להוביל מקורות מפוקפקים. אל תתפלא אם אתה מקבל הופנה לאתרים מפוקפקים. . זה לא נדיר עבור תוכן המודעה כזה לנתב למקומות נגועים. בדרך זו, פושעי סייבר ניתן להשתמש דלת אחורית, ההשקה מגעיל זיהומים במחשב שלך. לכן לא מומלץ לחיצה על כל המודעות המוצגות.

נכון, לא כל מודעה יזדהם, אבל אין שום דרך לדעת אילו פרסומות הן לגיטימיות ואילו לא. תמיד לחשוב פעמיים לפני לחיצה על דבר שאתה רואה באינטרנט. אם המודעה או מוקפץ של נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה הוא. אל תיפול למלכודת שנקבעו על ידי פושעים. הם יעשו הכל כדי להשיג את המידע האישי שלך. כדי לוודא שהמידע הפרטי שלך נשאר פרטי, אנו מציעים להיפטר לכלבלב הזה כמה שיותר מהר, כמו זה מהווה סיכון האבטחה המקוונת.

הסרת וירוס JZip

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס JZip מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *