By | March 30, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Idlemonitor.exe. המדריך להסרת Idlemonitor.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Idlemonitor.exe הוא תהליך זדוני. אם אתה מוצא את פעולתו במנהל המשימות שלך, אל תתרגש. . אתה נמצא זמן רע… Idlemonitor.exe הוא סוג מסוים אחד של סוס טרויאני. זה כורה מטבע. ההאקרים להשתמש בו כדי לחפור מטבע דיגיטלי. משמעות הדבר היא שהוא מאלץ את המחשב לבצע שירותי ראיית חשבון עבור פלטפורמה מטבע. בתמורה, המחשב שלך יקבל מתוגמלים שברים של המטבע. עם זאת, אין זאת שמקבלת את המטבעות. הם הולכים ישר הארנק הדיגיטלי של ופושעי אינטרנט. . הם משתמשים בך כדי להרוויח כסף על חשבונך אל תתנו להם לעשות זאת.

סוסים טרויאניים מסוכנות מספיק כפי שהם. כורה מטבע סוסים טרויאניים הם מסוכנים יותר. אל תתעלם הנוכחות Idlemonitor.exe של. ברגע תזהה אותו, להתחיל לחפש דרך החוצה. מחיקה מיידית של המזיק. אם לא, והמצב לשמור על החמרה בכל יום. לא מטרידים אותי! הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה.

כפי שאמרנו, Idlemonitor.exe טרויאני משתמש המחשב לשאת בפעילויות שלו. היא משתמשת המעבד שלך-הפסקה בטמפרטורות גבוהות מאוד. לא צריך הפסקה. זה, כמובן, מקצר את החיים של המחשב האישי שלך באופן משמעותי. אבל יש עוד. המטבע חופר תהליך דורש הרבה חשמל גם כן. אל תהיה מופתע אם בסוף החודש חשבון החשמל שלכם הוא פעמיים או שלוש פעמים כמו גבוהה. הסוס הטרויאני אחראית על זה. . אתה זה שמשלם את המחיר. בגלל זה חופר מטבעות הוא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. ההאקרים משתמש שלך.

כמו כן, הכוח הזה שאתה משלם עבור הופך חום. Idlemonitor.exe לא תהסס להשתמש במחשב שלך בטמפרטורות גבוהות. אם אין לך מערכת קירור עוצמתי, במחשב שלך יתחממו. זה, בתורו, מוביל לנזק לחומרה לעצמם. סיפור ארוך קצר, אתה יכול לאבד את המחשב שלך לתמיד. אבל גם ללא תכונה זו הכרייה מטבע, המזיק הזה הוא מאוד הרסני.

אחרי הכל, זה סוס טרויאני אנחנו מדברים על… סוסים טרויאניים הם חשש כי סיבה ו Idlemonitor.exe איננו חריג. זה עושה בלגן מוחלט של המחשב האישי שלך. זה משנה ברישום המערכת שלך מאחורי הגב. זה מוסיף and/ או מסיר ערכים, שינויים או מלא נזקים בקבצי מערכת חשובים, וכו ‘. כתוצאה מכך, התוכניות שלך לא יפעלו כיאות אם בכלל. בנוסף, המזיק באפשרותך גם להעניק שהמפתחים להסיר גישה למחשב שלך. אם זה קורה, ופושעי אינטרנט באפשרותך להפעיל את מצלמת האינטרנט ולאחר לרגל אחריך בזמן אמת. הם יכולים גם לראות מה אתה מקליד ומהי על המסך. הם יגנבו את פרטיך האישיים בדרך זו. אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי להסיר Idlemonitor.exe מיד. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר. לפעול עכשיו!

ברגע שתיפטר הזיהום, הקפד להגן על עצמך טוב יותר בעתיד. את יודעת איך הסוס הטרויאני הגיע בזמן הזה? נוכלים להשתמש בטכניקות כמו שהם מודעים שלעולם לא היית נותן טפיל כזה לאישורך כדי להזין. הוא באחת השיטות הכי פופולרי ויעיל עבור סוסים טרויאנים הפצת הודעות דוא ל זבל. האקרים לעיתים קרובות לצרף נודניק דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה, תעשה את השאר על-ידי בצורה עיוורת פתיחת כל נוחתת בתיבת הדואר הנכנס שלך בדואר. אל תעשה את זה.

למחוק כל הודעה משולח לא ידוע גם אם הוא נראה בטוח ומועיל אפילו. דוא ל כזה לעתים קרובות לספק זיהומים, אם אתה לא מוסחת אתה יוכל למנוע חדירה פורץ. גם, להתרחק חשוד pages/ sites/ torrents/ מודעות, להיות זהיר בעת התקנת חבילות shareware freeware/. מה צריך כל המזיקים ביותר הוא להזנחה שלך. לא לספק את זה.

הסרת Idlemonitor.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Idlemonitor.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *