By | June 21, 2018
Remove Holbrooked.top

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Holbrooked.top. זה Holbrooked.top וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם ראית משהו יוצא דופן על הדפדפן שלך כמו הנוכחות של תוספות חדשות, הרחבות או סרגלי כלים שיש לך שום זיכרון של אי התקנת מלכתחילה, ייתכן שאתה בצרות. התנהגות כזו אינה אופיינית עבור חוטפי דפדפן. הם גם יש את היכולת לשנות את דף הבית ו מנועי חיפוש מותאמות אישית אלה, והם די טוב להציף את המסך שלך עם תוכן פרסומת בלתי רצויות.

Redirect Holbrooked.top הוא סימן ברור כי הדפדפן שלך נחטף. המטרה העיקרית של תוכנה זדונית זו היא לייצר הסוג של מודעות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. פעילות כזו אפשרית מפני חוטפי יכול בקלות להשיג את השאילתות הגלישה של ההיסטוריה, הרגלים, חיפוש, וכן לנטר את פעילות האינטרנט הנוכחי שלך.

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ בדרכים רבות. תוכנות זדוניות כגון לעתים קרובות הוא מסוגל לחדור את מערכת המחשב שלך באמצעות הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, דוא ל מצורפים וללא קבצי הפעלה, עדכוני מזויפים, חבילות תוכנה, קבצי torrent, וכו ‘. הפעולות שמשתמשים יכולים לבצע על מנת למנוע זיהום פוטנציאלי הזדונית היא לעדכן את התוכנה שלהם ממקור מוסמך ואמין, לא בצורה עיוורת לבטוח מוקפץ חשוד כי הוא דוחק אותם ללחוץ על קישור כדי להתחיל את תהליך העדכון.

Remove Holbrooked.top

The Holbrooked.top Virus

כמו כן, עדיף תמיד לבחור עבור התאמה אישית או מתקדם סוג התקנה, כדי לקבל שליטה מלאה שבמהלכן תוכניות ויישומים של החבילה כאמור למעשה מקבל מותקן במחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל כל תוכנה מחפש באופן חשוד שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

החוטף Holbrooked.top להציף את המסך שלך עם כל סוגי פרסומות, חלונות קופצים, דילים בלעדיים, קופונים מיוחדים והצעות, מזויפים בקשות לעדכון, מהבהב הודעות, וכו ‘ זה יכול לנתב מחדש לאתרי צד שלישי מפוקפק ומסוכן אפילו.

ייתכן לחיצה פתיחת דלת אחורית אל האקרים רוצה כלום אבל לגנוב האישי שלך נתונים כמו סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘, ואז לשתף מידע זה עם אנשים אחרים למטרות רווח. אם אתה לא רוצה שזה יקרה גם לך, מומלץ שתמשיך עם ההסרה של חוטפי דפדפן זה בהקדם האפשרי.

הסרת וירוס Holbrooked.top

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Holbrooked.top מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *