By | August 24, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס HidenGate. זה HidenGate וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

HidenGate הוא טפיל של קשורים פרסום שמטרתו להפוך הצגת המודעה שלך דפדפנים כלים. אין אפליקציה הוא חסין בפני השפעתו זדוני. פיירפוקס, כרום, קצה, ספארי, סייר, אופרה – הדברה סייבר תוקפת כל דפדפן במחשב שלך. ברגע זה פולש, זה יתחיל לייצר פרסומות פולשניות מרובים. כמות כה גדולה של תוכן שקודמו יהפכו את חווית הגלישה שלך בגיהנום מלאה.

העניין הוא, עבור כל קליק שתבצע על התכנים כאמור, ישלמו adware. כדי להעלות את הסיכויים שלה למטרות רווח, התוכנה הזדונית לגנוב את הנתונים האינטרנט שלך כמו גלישה היסטוריה, שאילתות החיפוש ושל הרגלי הגלישה, אז זה יהיה כדאי להתאים אישית את התוכן לספירה אשר יופיע על המסך. . זה לא יוצא דופן עבור פרסום אפילו להתקין תוכנות מוצלים כמו תוספות, סרגלי כלים או יישומים בדפדפן שלך, ללא ידיעתך והרשאתך.

פרסום הנפוץ ביותר מסתתר מאחורי freeware מיילים וקבצים מצורפים, קבצי torrent, דואר זבל, הודעות עדכון מזויפים, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘ זה חשוב מאוד לשים לב מה לחץ על תוך כדי גלישה באינטרנט. אתה יכול לחשוב כי אתה עומד ללחוץ על המודעה הוא לגיטימי, במציאות, זה לא יהיה כך. אתה רואה, אם מודעה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה ככל הנראה מזויפות.

המטרה של תוכן שקודמו כזה היא לפתות אותך התפוצץ מקור העלול להיות מסוכן. זו הדרך המושלמת עבור האקרים לפתוח דלתות אחוריות למחשב שלך, לגנוב את המידע האישי שלך. שלא להזכיר כמה קל זה יהיה לשגר איומים זדוניים אחרים ולאחר להדביק את המחשב שלך עם סוגים שונים של תוכנות זדוניות.

Adware HidenGate היא לא לזלזל. נכון, זה לא נחשב “וירוס אמיתי’ על-ידי משתמשים רבים, מאז זה רק מגבילה את התקפתה על דפדפנים רק, אבל זה לא אומר שזה לא מזיק. אתה רואה, עוד טפיל זה יהיה מותר להסתובב חופשי בדפדפן שלך, המודעות מוצל יותר זה יהיה מסוגל לייצר וכך הדפדפן שלך יהיה בלתי נמנע עמוסה עם תוכן בדרגה. במוקדם או במאוחר הוא יתחיל מתרסק ואז להקפיא, לעתים קרובות עד לנקודה של זה לא להיות מסוגל להגיב בכל אחת מהפקודות שלך.

בשלב מסוים, הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין. הכל בגלל עשית דבר בשביל לעצור את פעילות זדונית של פרסום זה מגעיל. . ראו הוזהרתם לבזבז זמן, להיפטר האיום הזה, לפני שיהיה מאוחר מדי! שיש תוכנות זדוניות כגון על פשרות המחשב שלך באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך.

הסרת וירוס HidenGate

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס HidenGate מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *