By | August 29, 2018
Remove Hidderswera.club

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Hidderswera.club. זה Hidderswera.club וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הפגזה פתאומית עם פרסומות, ניתובים מחדש קבועים להוביל האתר Hidderswera.club, חיבור אינטרנט איטי, וכן לא מוכר הרחבות שהותקנו בדפדפן שלך ללא ידיעתך או אישורך – זה הכל נשמע לך מוכר? אם כך, יש לנו חדשות רעות בשבילך. נראה כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס עם פרסום מגעיל.

ברגע הטפיל פולש, היא נעה ליצירת המודעות מעצבן רבים בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, באנרים, הודעות טקסט מהבהב ואפילו ב- text. המטרה של תוכן שקודמו כזה היא להביא הכנסות עבור ההאקרים והן את הדפים ממומן, באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. בגלל זה יגדיל את מספר המודעות המוצגות עם הזמן. ככל הטפיל מותר להישאר במחשב שלך, הבעיה יותר זה יהיה מסוגל לגרום ולהפוך את הגלישה לחוויה גיהנום.

. זה בהחלט אתה שואל את עצמך נשאלת השאלה איך זה טפיל זדוני הצליחה להתגנב במחשב שלך מבלי שיבחינו בו. התשובה אולי אפתיע אותך אתה רואה, פרסום לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב סייבר. זה חייב להינתן בקבלה. כלומר, כי רק לך, המשתמש, ניתן לתת לו גישה למחשב שלך. בדרך כלל, זה קורה באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, freeware, קישורים מוצלת ואת המודעות, כמו גם קבצי torrent.

Remove Hidderswera.club

The Hidderswera.club Virus

כדי לוודא לשמור על נוכחות מקוונת מאובטחת, עליך לשים לב מה אתה לוחץ על. פושעי סייבר לסמוך על נאיביות שלך רשלנות. ברוב המקרים, משתמשים ליפול לתוך המלכודות של האקרים מאת להיות פזיזים מדי, לא מספיק חרוץ. אפשרות זו חלה בתוקף בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. בחירה של התקנה מהירה היא טעות גדולה. במקום זאת, מומלץ מאוד בבחירת Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה, כדי שתוכל לראות אם ישנם התקנות אופציונליות בקלות לבטל את הבחירה בהם.

פרסום הוא לא משהו שאתה רוצה במחשב האישי שלך. ברגע אתה מבחין בכך במחשב שלך, עליך להסיר אותו, או תהיו ב חוויה גיהנום. תוכל לרכוש שום דבר על ידי טפיל זה. מתן אפשרות להישאר, תן לי אותו הרשאה להטריד אותך. עם צבא של מודעות. תוכנה זדונית זו יעבור אפילו בכרמאן קוטעים את הוידאו אתה כבר כאן, אז הוא יכול להציג את הפרסומות שלה. מה יותר גרוע, פרסום מעמיד מקוון האבטחה והפרטיות שלך בסכנה.

מידע רגיש כגון סיסמאות, מזהה הכניסה ונתונים פיננסיים כמו מספרי כרטיס אשראי, אישורי חשבון הבנק יכול בקלות ליפול לידיים הלא נכונות. פושעי סייבר יכולים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לקבל נתונים יקרי ערך אלה ולשתף אותו עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. אתה יכול לעצור את זה מלקרות אתה רק צריך לפעול עכשיו. להסיר את האיום הקיברנטי הזה מהמחשב שלך ולחזור חוויה אינטרנט רגיל.

הסרת וירוס Hidderswera.club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Hidderswera.club מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Hidderswera.club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *