By | October 29, 2018

“שלום הקורבן שלי” הוא הונאה דוא ל חדשה מסחררת האינטרנט ומעניקה למשתמשים רבים התקף לב. למעשה, זו תרמית אימייל הוא לא בדיוק חדש. למעשה, זה רק שדרוג התרמית עכשיו ידוע ביטקוין דוא ל זה פועל באותו אופן. Crooks טוענים כי הם פרצתי למחשב כאשר ביקרתם באתרים פורנוגרפיים. הם הצליחו לרגל אחריך בשל הווירוס שהם השיקה את המכשיר. הם גם מאיימים לחשוף מדה רגיש, מעת כאשר כביכול צפית סרטים למבוגרים.

בתמורה לשתיקה שלהם, אתה. אתה סוחט אותי. האקרים לעשות את זה ברור שאם אתה לא רוצה את זה וידאו כדי לראות את אור היום, אתה חייב לשלם להם ב- Bitcoins. הסכום משתנה בין $200 ו 1000 דולר. אתה לא חייב להאמין מילה בודדת אשר כתוב במייל. הודעה הונאה זו נועדה להפחיד אותך ולגרום לך לקפוץ לתוך פעולות מיותרות. אנו ממליצים לך לשמור על קור רוח, למחוק את האימייל הזה ברגע שאתה מקבל את זה. ואז, אתה צריך להמשיך עם סורק את המחשב שלך לאיתור הטפיל אחראי זה scamware

אני חושב שכבר הבהרתי כי הדואר האלקטרוני “שלום שלי קורבן” אינו אלא מזימה לגנוב את הכסף שלך. למרבה הצער, מחיקת ההודעה לא יפתרו הבעיה האמיתית. . זה התחלה, כן אבל מעצבנים הטפיל scamware פשוט לשנות את הטקטיקה שלו, מנסה לגרום לך ליפול לתוך מלכודת זדונית אחרת. אבל איך תוכנה כזו מסוכנת הצליחה להתגנב במחשב שלך מלכתחילה? . ובכן, זה הכל הודות נאיביות ורשלנות שלך.

נוכלים כמו אלה מאחורי זה scamware לשגשג בזכות רשלנות הגולשים. אם אתה לא זהיר מספיק לא לשלם קרוב לב מה אתה עושה באינטרנט, יהיה קל עבורך להתיר ביודעין טפיל מגעיל במחשב סייבר. ברוב המקרים, זה קורה דרך דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, קבצי torrent, המודעות מוצל, וכו ‘. לעתים קרובות, משתמשים להתקין תוכנות מצורפות תחת מצב התקנה מהירה ולכן הסיכון לא מורשית התקנה של תוכנות זדוניות מוסתרים. כדי לוודא בונוס כגון תוכניות או יישומי גלויים כדי לבטל את הבחירה, הקפד לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה.

מטרות Scamware “Hello My Victim” Email Bitcoin לשחק עם הפחד שלך, על מנת להשיג את מטרתה. במקום לאבד את עצמך הרגשות מציפים את דעתך, לקחת רגע כדי לשקול את המצב שלך. לשולחים אינם מספקים פרטים ספציפיים. איזה אתר הם השתמשו כדי להדביק את המחשב שלך? כל זה בהודעה זו הינם איומים. איומים ריקים מתוכן.

Cryptocurrency היא בחירה מעניינת. כנראה בגלל זה בלתי ניתן לאיתור. לאחר שתשלח את הסכום דרש, לא יכול לקבל את כספך בחזרה. אבל אל תתנו הדרישות של נוכלים להפחיד אותך. למחוק את ההודעה הזו ולבדוק את מערכת המחשב שלך עבור תוכנות זדוניות. להיות חכם יותר האלו נוכלים, להגן על המחשב מפני נזק! להיפטר הטפיל אחראי על תרמית “שלום שלי קורבן” ולהמשיך הלאה עם החיים שלך.

הסרת וירוס “Hello My Victim” Email Bitcoin

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס “Hello My Victim” Email Bitcoin מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *