By | January 24, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Google Chrome Fatal Error”. המדריך להסרת “Google Chrome Fatal Error” עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

“Google Chrome Fatal Error” הוא התראת מזויפת אשר משתמשים רבים התראו על המסך שלהם לאחרונה. הודעה זו נוצרת על-ידי תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור). הכלי נוכלים ינסו לשכנע אותך כי יש בעיה עם העותק שלך של Google Chrome דפדפן האינטרנט. . זה כרגע הלקוח הגלישה הפופולריים ביותר שם בחוץ… אם אתה רואה הודעת אזהרה עם הכותרת המפורטים לעיל, התכנים כפי שמתואר להלן, לא פעל בהתאם להוראות ממנו. . זאת מתיחה משוכללת הכלבלב מאחורי החלונות המוקפצים היא צורה של תוכנות זדוניות. זה יגרום לבעיות עליך. ועל מערכת ההפעלה (OS). עליך לנקוט בפעולה מיידית נגד זה.

אם אתה תוהה איך המחשב נדבקה טפיל זה, אנו יכולים לספק הסבר. הכלבלב מאחורי ההודעות “Google Chrome Fatal Error” מנצל דפוסי כהה כדי להשיג כניסה למחשבים. טכניקת ההפצה הנפוצה ביותר היא bundling. התוכנית מוצלת נצמדת ההפעלה של עוד פיסת תוכנה אשר פועל כלקוח להורדה. המחשב המארח יכול להיות יישום התוכנית, freeware או shareware פירטית. הכלבלב יוצע להתקנה בתור בונוס. זה יסומן לכל מחדל המאפשרים לו הותקן במחשב פירושה קבלת ברירת המחדל הגדרות באופן אוטומטי. כדי להימנע המתיר תוכנות זדוניות לתוך המערכת שלך, אתה צריך לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות בכוונתך להשתמש.

Remove “Google Chrome Fatal Error”

הנגיף “Google Chrome Fatal Error”

דוא ל זבל הם כלי נפוץ אחר עבור הגורים מאחורי ההתראות “Google Chrome Fatal Error”. התוכנית סמויה מוסתרת מאחורי קובץ מצורף. השולח יתאר את המסמך מצורף בתור הודעה בעניין דחוף. הוא ישאל אותך להכיר את התיעוד מיד. בכל מקרה כמה חשוב נראה דואר אלקטרוני נתון, אין להניח, זה לגיטימי בגלל הטון. ההיפך הוא הנכון. שולחי דואר זבל בדרך כלל לכתוב אותיות ורציני כדי להשפיע או אפילו לזעזע אנשים. אתה צריך הוכחה באמינות ההודעה לפני נקיטת פעולות כלשהן. לחפש אנשי קשר של השולח, במיוחד על חשבון הדואר האלקטרוני. . זה צריך להתאים את אנשי הקשר של הישות שהוא מתיימר לייצג. דרך נוספת עבור התוכנית המרושעת היא דרך הורדה של נסיעה. הזנת אתר פגום בעקבות קישור פרוץ הוא מספיק כדי להדביק אותך, כדי להיות זהיר.

הודעת “Google Chrome Fatal Error” מופיעה בשתי תבניות. ההודעה המלאה מופיעה כדף אינטרנט הדומה את הכחול מסך של מוות (BSOD). הוא מכיל מידע טכני בכתב לבן על רקע כחול. בסוף דוח השגיאות לכאורה, יהיו מספר הקו החם לקבלת תמיכה טכנית. המספר שסופק הוא 877-804-5390. המסר השני הוא משלים. הוא מופיע חלון לבן קטן. התוכן היחידי שזה רשימות היא ההצהרה על שגיאה ועל הקו החם. כמובן, דוח השגיאה מדף האינטרנט הוא false. האנשים שאמורים לספק סיוע טכני אינם מהנדסי מחשבים. . הם סוכנים שלא ינסו למכור לך כלי אבטחה יקרים… אתה לא צריך להתקשר הקו החם מלכתחילה. דמי האגרה עלול להיות גבוה. יתר על כן, עלינו להזהיר אותך כי כלי האבטחה המוצעת עשוי להיות ערך. או אפילו מסוכן. זה יכול להיות וירוס.

המטרה של האנשים מאחורי הכלבלב היא לעשות כסף אנשים של. ההתראות “Google Chrome Fatal Error” הם טקטיקת הפחדה אשר מנסה לדחוף את המשתמשים לתוך פעולה כדי להגן על המערכת שלהם מפני סכנות פוטנציאליות. אם התוכנה נמכרים באמצעות ערכה זו הוא אמין בשאלה אחרת לגמרי. עם זאת, יש היבט נוסף אשר צריכים להיות אחראים. הכלבלב יש יכולות מעקב. זה לאסוף מידע עליך בזמן זה פעיל במערכת שלך. הקלט שיכולה להקליט כוללת את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, פרטים דמוגרפיים, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים ונתונים אחרים. הבעלים של הכלבלב יכול למכור את המידע שהשיגו מדפדפן האינטרנט שלך בלי לבקש את רשותך.

הסרת “Google Chrome Fatal Error”

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר “Google Chrome Fatal Error” מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *