By | January 31, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GamesMuze Start. המדריך להסרת GamesMuze Start עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

GamesMuze Start מאת Goamuze.com היא זיהום adware מציקים. זה מפורסם ככלי מועיל שתעצים את החוויה המקוונת שלך על-ידי מראה לך את ההצעות הטובות ביותר ואת עסקאות ומספקת תוצאות חיפוש מהיר ומדויק. נשמע כאילו העוזרת המושלמת יש על הסיפון, נכון? רק אם הדברים הללו היו אמת, למרות זאת. . כי הם לא.

כפי שאמרנו, GamesMuze Start פרסום, פרסום חלקים לא ייצאו מפיתוח להועיל לך. האקרים ליצור להם לשרת שלהם למטרות זדוניות. אולם, adware הוא לא טוב. שהוא מביא איתו שום דבר אבל כאבי שיניים, המבוכה. . הכל מתחיל עם יש הפרעות הגלישה אך המצב מחמיר בכל יום. ככל המזיק נשאר על הסיפון, הבעיות עוד לפניכם. אז, למחוק אותו. למרות שזה לא הסוג המסוכן ביותר של טפיל, GamesMuze Start עדיין מסוכן, להמעיט. למצוא אותו, למחוק אותו מהר ככל שאתה יכול.

הזיהום מציף את הדפדפנים עם פרסומות. אתה רואה את הפרסומות “מופעל על ידי GamesMuze Start”? אנחנו בטוח בכך. ככל שחולף הזמן שמתחילים לראות יותר ויותר מהם. כל אחד אומר מתי תלך באינטרנט המסך כולו מכוסה מודעות כל צורות ותבניות. קופונים, דילים, מציע, טקסטים, באנרים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, וכו ‘, ועוד. גלישה באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אתה לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש. אתה רואה פרסומות במקום. Adware פותח גם כרטיסיות נוספות ו- windows באופן פתאומי. את כל הזמן רואה את הדף Goamuze.com. אתה מקבל הופנה אליו כל הזמן אפילו אם אתה מנסה לטעון דף אחר.

כמובן, אתה נאלץ לבקר בעמודים אחרים רק חשדנית גם כן. למותר לציין, אי אפשר לבטוח כפי הם הם כנראה שופע זיהומים שבה אתה יכול לקבל בלחיצת עכבר אחת. עם זאת, adware הורס את פעילויותיך באינטרנט אינה החלק הגרוע ביותר. המזיק גם מסכנת את ביטחונך. המסקנה תכנות כדי לרגל אחריך ולפקח על כל מה שאתה עושה. אבל זה לא מתמקם. רק עם התבוננות.

Adware גם כל הרשומות, כאשר הוא מחליט שיש מספיק, הוא שולח אותה כדי crooks מאחורי זה. השאלה היא האם אתה הולך לתת ופושעי אינטרנט התאפסי על פרטיך האישיים של עולים לשלב ולהגן עליהם? שום דבר טוב. יצא מזה. לא בשבילך לפחות. לעשות את הדבר הנכון ולהסיר adware כל עוד יש לך ההזדמנות. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

כיצד adware להזין? זה המזיק לא יכול להיכנס ללא רשותך. במילים אחרות, אין אישור, אין כניסה. את זוכרת נותן אור ירוק? כנראה לא ובכל זאת, הנה זה. דלקות שעבדו עליך. זה עדיין ביקש את האישור שלך אבל היית כל-כך מוסחת ורשלני, כי אתה לא מבין מה אתה מסכים. הוא ניצל את הרשלנות, כמובן, המשמש את הטריקים הישנים אבל זהב.

אנחנו מדברים על דפים פגום, פרסומות של צד שלישי, freeware, דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, וכו ‘. אתה צריך להיות על המשמר אם ברצונך להגן על המחשב שלך. בואו ניקח עדכונים כדוגמה. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, התקנת תוכנות זדוניות. זיהומים לעתים קרובות להסוות עצמם עדכוני תוכנה לגיטימית כמו נישואים פתי למשתמשים. . תהיה יותר קשוב, לא מסכימים בצורה עיוורת עם הכל מבלי לקרוא אותו קודם. . זה הדרך היחידה בה תוכל למנוע פולשים מלהיכנס.

הסרת GamesMuze Start

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר GamesMuze Start של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GamesMuze Start מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *