By | June 29, 2018
Remove FreePDFCombiner

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר FreePDFCombiner. המדריך להסרת FreePDFCombiner עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

FreePDFCombiner הוא כלי שימושי המסייע לך למזג מסמכי PDF כפי שפורסם. במציאות, זה אחרת. תוכנות זדוניות מחקרים לסווג כלי מפוקפק זה גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). אתה בהחלט לא רוצה סיומת זו זדוני להשתלט על הדפדפן שלך. הוא מסוגל לשנות את הגדרות הדפדפן, כמו גם התקנת תוספות המפוקפק של סרגלי כלים שאינם מוצלים כמו כמו הרחבה זו FreePDFCombiner. מה עוד, הדפדפן שלך יהפוך כלי הצגת המודעה.

FreePDFCombiner גם נוכל לנתב את חשוד ומסוכן אפילו באתרי אינטרנט של ספקים חיצוניים. דבר נוסף שלכלבלב הזה הוא מסוגל לעשות הוא הכוח כדי להחליף את דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים, כמו גם מנוע החיפוש המועדף אלה מותאמים אישית.

תביעות PUP סיומת FreePDFCombiner כדי להיות כלי שימושי מאוד. מה יותר גרוע, ניתן להוריד אותה מאתר חנויות רבות. דרך נוספת שתוכנית זו לא רצויים להסתנן אל המחשב שלך היא על-ידי תוכנות מצורפות חינם של בקשות לעדכון מזויף. לעיתים קרובות משתמשים באופציית התקנה מהירה, ולכן הם לא מודעים של התוכן האמיתי של חבילות תוכנה כזו.

Remove FreePDFCombiner

The FreePDFCombiner Virus

כדי להיות בטוח כי אתה לא יעניק כמה תוכנות זדוניות גישת למחשב שלך בטעות, אנו ממליצים שתעקוב אחר סוג של התקנה מותאמת אישית או מתקדם. בדרך זו יכול בקלות שתבטלו את כל תוכניות לא נחוצות או יישומים שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

כמו כן, מומלץ לקבל את כל עדכוני התוכנה שלך ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. אל תהיה מהירה ללחוץ על מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור חשוד כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. אנו ממליצים למשתמשים שלנו לשלם קרוב לב מה הם נמצאים לחיצה על וגם לקרוא בחריצות כל התניות והתנאים המגיעים עם כל תהליך ההורדה וההתקנה. . זה תמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער.

הגור הזה יגרום כל כך הרבה צרות לדפדפן שלך עד כי לא ניתן יהיה להשתמש בו בכלל. קורבנות של הכלי FreePDFCombiner יכולים לחוות קריסות בדפדפן קבוע או קופא על כל שיגור. לא רק זה, אבל כמות ענקית של המודעות להיות הנוצרים על-ידי לכלבלב הזה, זה מאוד אפשרי עבור המערכת שלך כדי להעמיס וכדי לגרום לירידה פתאומית את מהירות האינטרנט או את ביצועי המחשב הכוללים. בטווח הארוך, בעיות כאלה עלולים לגרום נזק חמור למערכת המחשב שלך, משום שהוא נכשל לנהל את כל התעבורה פרסומת המפוקפק הזה.

יתר על כן, המודעות שנוצר על ידי כלי זה בספק סביר מאוד להוביל מקורות נגוע יכול לבקש לפתוח דלתות אחוריות האקרים, כך שהם יכולים לגנוב את המידע הפרטי שלך למכור אותו-שלישיים אחרים למטרות רווח. בסוף מאמר זה תמצאו הוראות מפורטות על איך בהצלחה להסיר תוכנית זו לא רצויות מהמחשב שלך.

הסרת FreePDFCombiner

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר FreePDFCombiner מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *