By | January 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר FileRepMetagen. המדריך להסרת FileRepMetagen עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה פרסומות אינספור בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך? פעילויותיך באינטרנט כל הזמן מופרעת על ידי ניתובים מחדש? אם התשובה לשאלות אלה היא “כן”, החדשות אינה טובה. FileRepMetagen היא הסוג של טפיל שגורם בעיות כאלה. זה יישום adware ואתה בטח מכירים איזה מזיקים adware מתוכנתים לעשות. אתה גם בטח יודע כמה מעצבן הם. Adware להתעסק עם הגדרות ללא הפסקה הדפדפנים שלך תוך מונעת ממך לשנות את הגדרות אלה בחזרה. זה גם משפיע על כל הדפדפנים שלך, ללא קשר הוא אחד האהובים עליך, זה עדיין נגוע. משמעות הדבר היא כי עוד adware נמצא על הסיפון, אין לך אפילו אמין דפדפן יחיד לשימוש.

לא משלים עם זה. ברגע שתתחיל לשים לב יוצא דופן ניתובים מחדש, מפולת שלגים של פרסומות, להתחיל לחפש את הסיבה. אם אתה מוצא adware FileRepMetagen במערכת שלך, אל תהססו כדי להסיר אותו על המקום. המזיק לא הופך לאורח נעימות. למעשה, שהוא מביא איתו שום דבר לא טוב בכלל. ברגע שתמצא היכן הוא מסתתר, הסר אותו באופן מיידי ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

אם תתעלם adware, עם זאת, הבעיה שלך ימשיך להחמיר עם כל יום שעובר. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע אחד של דפדפנים שלך, אתה מקבל מופרע, מנותב אל דף אשר שמעולם לא ראית קודם. חוץ מזה, כל עמוד שלא תצליחו לבקר יכוסו לחלוטין עם מודעות כל צורות ותבניות. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות יהיה כבד על באנרים, קופונים, דילים, טקסטים, מודעות וידאו, פחות או יותר כל צורה אחרת של המודעה שאתה יכול לחשוב על. לא משנה מה תעשה, אלה פרסומות לא תיעלם. ההיפך הוא הנכון. זה ימשיך לצמוח במספרים, הם יהפכו פולשניות יותר. . למה? כי האקרים השתמשו בהם כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימים ולהפיק הכנסה לשלם לכל קליק. כל לחיצה בודדת על שלך על מודעה ממלא את הכיסים של הפושעים. אתה הופך מעסיקם. יש עוד, בכל זאת

מלבד להיות החונך שלו ולעזור להם רווחים על חשבונך, אתה גם לחשוף את המחשב תוכנות זדוניות סיכון. רוב המודעות קישורים שאתה רואה פגומים ולספק הם זיהומים. לפעמים בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך כדי לתת הרשאה זיהומים אלה מנסה להיכנס למערכת שלך. אתה רוצה את זה? אל תשכחו כי המחשב שלך כבר סבל וכי יתארחו בגלל זה פרסום יחיד. זה החינוך נשארה כל הזמן. היא קורסת, קופא. הדפדפן שלך להקפיא גם כן. תאר לעצמך מה יקרה אם בטעות להתקין עוד טפילים. זה לא ייקח הרבה זמן לפני המחשב שלך יהפוך לבלתי שמיש כפי שאתה לא יכול לסבול. עם כל ההפרעות מקוון לא מקוון תקלות. אל תהססו. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי להסיר את המזיק ולקבל פעילויות הגלישה שלך יחזור לקדמותו.

איך עשה FileRepMetagen צלח המחשב שלך? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? אם כן, אתה יכול לבחור עבור המנהג או להגדרות הבסיסיות באשף ההתקנה? אם תבחר בדרך כלל האפשרויות הבסיסיות, לשנות הרגלים שלך. אתה לעולם לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אל היישום המקורי הרצוי, עם האפשרויות הבסיסיות, הכל מקבל מותקן באופן אוטומטי. הגדרות מותאמות אישית, מצד שני, מאפשרים לך לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף ובטלו אותם לפני סיום ההתקנה. לעשות בפעם הבאה שתתקין תוכנית. תוספת זמן ותשומת לב קטן יכול לחסוך לך המון בעיות בעתיד.

הסרת FileRepMetagen

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר FileRepMetagen מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *