By | September 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Fastsearch.mobi. המדריך להסרת Fastsearch.mobi עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדפדפן שלך מתנהגת מוזר לאחרונה? ובכן, הוא אתר האינטרנט Fastsearch.mobi מופיע על המסך שלך, יש לך זכות לדאוג. נראה כי הדפדפן שלך יש שהסתנן החוטף מגעיל. ברגע זה טפיל מבססת את עצמה על פלטפורמת האינטרנט שלך, זה נמשיך הלאה לבצע את השינויים הדרושים בהגדרות, הדרושות כדי לבצע את המשימה שלו. באפשרותך להתקין כל apps מפוקפקות או סרגלי כלים שתמצא לנכון, והוא יעשה זאת ללא ידיעתך והרשאתך. יתר על כן, חוטפי יהפוך הדפדפן שלך בכלי הצגת המודעה.

זמן קצר לאחר החדירה, Fastsearch.mobi יתחיל לייצר מודעות מרובות בצורות שונות – חלונות קופצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה. תוכן שקודמו כזה יהיה ממוקד במיוחד להופיע יותר אטרקטיבי למשתמש. . איך? זה הכל בזכות היכולת של החוטף לעקוב אחר הפעילות המקוונת של הקורבן שלה, כדי לאסוף נתוני אינטרנט כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. המטרה העיקרית מאחורי זה היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה חוטפי דפדפן כוללים חבילות תוכנה חופשית, עדכונים מזויפים, המודעות נגוע, קישורים, קבצי torrent, spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, וכו ‘. . זה חשוב מאוד להזכיר כי החוטף דפדפן לפלוש ללא רשותך. מה שאומר, איפשהו, איכשהו, שהענקת לו גישה למחשב שלך.

לעיתים קרובות, מה קורה כאשר אתה נמצא פזיזים מדי ויש לבחור עבור התקנה מהירה. . טעות גדולה- בדרך זו, אם יש תוכנות זדוניות מוסתר כמו תוכנות נוספות, לא רק תהיה מודע לקיומה אך גם באופן אוטומטי יעניק אותה גישה, יחד עם התוכנית שאתה רוצה להתקין במקום הראשון. במקום זאת, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בעשותם כך, אתה יכול בקלות הצג את התקנות אופציונליות לבטל את הבחירה בהם, כך שהם לא פולשים האישי שלך.

חוטפי דפדפן אינם מזיקים. לאזהרתנו לפעול נגדה, או לך בפנים הרבה צרות. הפעם יותר שהטפיל אסור ללון כאן, עוד קודם התוכן יגדל מספר. זה ישפיע באופן בלתי נמנע את הדפדפן שלך, אשר יתחילו בקרוב לחוות קושי הצגת כל המודעות לזרוק את דרכו. זה לא יהיה הרבה זמן עד שזה מתחיל להתרסק, מפגרות, בשלב כלשהו, אפילו להפסיק לעבוד לגמרי. ? כן פשרות חוטפי דפדפן מקוון האבטחה והפרטיות שלך על מנת לשמור את המידע האישי והפיננסי הרחק הידיים של האקרים, אתה צריך להסיר את הטפיל הזה לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת Fastsearch.mobi

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Fastsearch.mobi מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *