By | April 3, 2018
Remove Error 0x80072ee7 Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Error 0x80072ee7. זה Error 0x80072ee7 וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם דפדפנים שלך כל הזמן מקבל מנותב אל אתרי חשודים אשר להציג את ההתראות Error 0x80072ee7, לא להיבהל! אזהרות אלה הם תוצאה של זיהום adware. המזיק הצליח להיכנס המכונה שלך, זה עכשיו מנסה לעבוד אתה. לעשות את המיטב כדי להישאר רגוע. האתרים שאתה נאלץ לבקר מכיל script זדוני אשר מונעת את היציאה אותם. אם תלחץ על אחד מלחצני שאתה רואה, המסך שלך עובר למצב מסך מלא אשר גורם לפאניקה אפילו יותר. השתמש מנהל המשימות שלך כדי לסגור דפים אלה ולהתחיל הפעלה חדשה. עם זאת, נשאר adware במחשב שלך, אתה צריך לטפל בזה. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למצוא היכן הוא מסתתר ולהסיר אותו על המקום. היא גורמת כלום אבל בעיות, אם אתה לא לוקח אמצעים, במוקדם או במאוחר שזה יצליח מרמים אותך.

Adware מתגנב לתוך המכונה שלך בשתיקה. למעשה, זה טריקים לך לתוך המאפשר כניסה אבל נגיע לזה מאוחר יותר. פעם אחת, המזיק רודפת אחרי דפדפנים שלך. כל אחד מהם. זה משנה את הגדרות ברירת המחדל שלהם, וכך הוא מביא הפריטים המוקפצים Error 0x80072ee7. התראות אלה הם מאוד עיקש ומרגיז. לדבריהם, המחשב שלך נגוע “זדוני פורנוגרפי spyware/ riskware”.

אתה כל הזמן רואה התראה והודעות אזהרה אודות וירוסים כי הם הורסים את המחשב. . לפחות זה מה המודעות טוענים… וזה לא נכון. . זה כל הונאה להונות אותך לתת כסף נוכלים. מודעות אלה אינם אמיתיים. גם הם “זיהומים” הם טוענים שאת. הם מסתירים. הכל מורכב עבור כסף. כמובן, המודעות מדאיג כאלה צצות כל הזמן על המסך וכיסוי בכל עמוד שתנסה לבקר עלול לגרום לך להילחץ. וזה מה האקרים רוצה. אם תיכנס לפאניקה יהיה יותר מוכן לשתף פעולה.

Remove Error 0x80072ee7 Virus

The Error 0x80072ee7 Virus

המודעות למצב, אם אתה רוצה לתקן את הבעיות שיש לך ליצור קשר עם “מומחה”. כפי שכבר אמרנו, יש בעיות. לא ליצור קשר עם האנשים האלה כפי שהם הולכים לנסות. לגנוב את הכסף שלך על-ידי המציע את תוכנית מזויפת נגד תוכנות זדוניות מסוימות, אשר יעזור לך להיפטר מזיקים “דמיוניים” אתה לא באמת צריך. לעשות את המיטב כדי להישאר רגוע. וזכור כי אף אחת מהודעות אמיתיים.

המחשב יהיה גמור חוץ adware. . זה האדם מכריח את הפרסומות עליך… אם אתה צריך להסיר משהו, זה המזיק יחיד זה. . וזה הכל. ברגע שתיפטר הזיהום, את חווית הגלישה שלכם יחזור להיות נורמלי. המודעות ייעלמו, ניתן יהיה להשתמש במחשב שלך כמו קודם. אל תתנו נוכלים להונות אותך. לקחת את העניינים לידיים שלך ולהסיר את הזיהום עכשיו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. לאחר הסרת ההתקנה של תוכנת פרסום, הכל יהיה בסדר.

איך הזיהום מתגלש במערכת שלך? כמו רוב טפילים שם בחוץ, זה המזיק גרמה לך המאפשר התקנה שלה. הוא ביקש רשות ואתה, להיות רשלן, ממהר, נתן מבלי לשים לב. אבל אל תמהרי להאשים את עצמך. הוא רימה אותך, קיוויתי שתהיה זהיר מספיק לא לשים לב. ואת בבירור, היית. אתה אפילו מרחוק לא זוכר מתי זה קרה. . זה מה זיהומים. הם לעבוד אותך לתוך לתת להם אור ירוק באמצעות הישן אלא בשיטות זהב. כמו דואר זבל הודעות דוא ל, פגום links/ pages/ torrents/ מודעות, freeware, וכו ‘. הם יכולים אפילו להיות מוסתרת של עדכון התוכנית, בניסיון להטעות אותך. אבל צריך לזכור. אתה יכול לעשות משהו כדי לשנות את זה.

קודם כל, להיות זהיר למה לפתוח ולא מה אתה לוחץ על. שנית, תמיד לקרוא את התנאים וההתניות וודא כי אתה לא מסכים עם משהו שאתה נגד. שלישית, לא ממהרים התקנות על ידי בחירה של הגדרות בסיסיות בחר את מתקדם אלה במקום זאת. הם זמן רב יותר אך לתת לך שליטה מלאה. ואחרון חביב, תמיד לעמוד על המשמר ברשת אורבים איומים מכל מקום, זה תלוי בך כדי להגן על עצמך.

הסרת וירוס Error 0x80072ee7

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R. יחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Error 0x80072ee7 מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *