By | July 31, 2018
Remove Epic Search

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Epic Search. זה Epic Search וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

את דף הבית ו מנועי חיפוש הוחלפו לאחרונה? ? יש לך רעיונות מה שאולי גרם אופן פעולה זה דפדפן לא רגיל? יש לנו התשובה בשבילך – כי הדפדפן שלך נחטף. אם אתה מרבה לקבל הופנה אל אתר האינטרנט EpicSearch.in, זה עוד סימן רע. ניתוב מחדש EpicSearch.in הוא אינדיקציה ברורה כי החוטף דפדפן מבצבצים במחשב שלך. תוכנה זדונית זו הוא מסוגל לייצר מודעות מרובות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנר, וכולי

מה המטרה של פעולה כזו? כדי ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. . וזה ניצחון אסטרטגי… בזכות היכולת של החוטף כדי להשיג מידע אישי של הקורבן, הוא יכול להתאים אישית את המודעות לפי היסטוריית הגלישה, חיפוש לשאילתות של המשתמש. כאילו כל זה לא מספיק, חוטפי דפדפן ידועים גם לשנות את הגדרות הדפדפן ולהתקין אפילו בספק תוספות, הרחבות וסרגלי כלים שיכולים לסייע בפעילויות זדוניות שלה.

האמצעי הנפוץ ביותר של החוטף התפלגות כוללים דואר זבל, הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ללא קבצי הפעלה, בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה, קישורים פגומים, מודעות, וכו ‘. אם אתה נתקל על מוקפץ שמדרבן אותך ללחוץ על קישור לעדכון תוכנית במחשב, אנו ממליצים נגד לחיצה על זה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, קישורים כאלה לנתב מחדש לעמודים מפוקפק שרוצים לפגוע במחשב שלך.

Remove Epic Search

The Epic Search Virus

אנו מציעים בהסתמך על מקורות רשמיים, מורשים עבור עדכוני תוכנה שלך. דבר נוסף, אם אתה רואה פרסומת חשוד שנראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי, זה כנראה הוא. יותר מושך ובלתי אפשרי נראה המודעה, ככל האפשר זה שזה מזויף. אם אתה רוצה להיות בטוח מפני זיהום וירוס פוטנציאליים, אנו מייעצים לך לנווט נבהיר מעכשיו דוא ל זבל, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. דבר נוסף שאפשר לעשות, כדי להיות מוגן מפני זיהום סייבר אפשרית, היא לבחור התקנה מותאמת אישית advanced/, כאשר ברצונך להתקין את התוכנה שהורדת מהאינטרנט.

חוטפי דפדפן לא נחשבים וירוסים אמיתי. בגלל שהם לא ידביקו את מערכת המחשב שלך. רק דפדפנים שלך. עם זאת, זה לא אומר כי אתה צריך מפחית את הכוח של תוכנה זדונית זו. זה מסוגל לעשות הרבה נזק, אם השגחה. אם לא תמשיך עם הוצאתה ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב שלך, זה יכול לגנוב נתונים חשובים כגון סיסמאות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכדומה

הפעם יותר. נתת אותו מסתובב. חופשי, החמיר תוצאות תקבלו. בשלב מסוים, הדפדפן ייכשל לטעון את כל המודעות שנוצר על ידי החוטף. הוא יתחיל לקרוס ב, לראשונה, ועם הזמן, זה יפסיק לעבוד לחלוטין. קורבנות של טפיל זה זדוני עלול להיתקל גם חיבור אינטרנט איטי. אם אתה רוצה ללמוד איך להסיר את חוטפי פולשניות, לקרוא את הפיסקה הבאה.

הסרת וירוס Epic Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Epic Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *