By | June 20, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dtdump.exe. המדריך להסרת Dtdump.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Dtdump.exe שייך לקטגוריה וירוס סוס טרויאני. זה נועד כמו וירוס הכרייה. סוס טרויאני מנצלת את משאבי המחשב כדי שלי עבור cryptocurrency כמו ביטקוין, Monero, Electroneum, וכו ‘. תתחיל לשים לב לירידה פתאומית המהירות של האינטרנט ושל ביצועי המחשב הכוללים גם כן. שום דבר לא יעבוד כראוי. כל תוכנית שתנסה לפתוח לקרוס או להקפיא באופן בלתי צפוי. זה רק יהיה גרוע יותר מיום ליום. ולכן חשוב לפעול מהר לפני שיקרה משהו יותר גרוע.

סוסים טרויאניים יכול לשמש על ידי פושעי סייבר כדי לגנוב את המידע הפרטי שלך מרגלים עליך. תוכנות זדוניות כזה הוא גם הדרך המושלמת כדי עוד יותר להדביק את המחשב שלך עם וירוסים אחרים כמו ransomware, חוטפי דפדפן, תולעים, תוכנות ריגול, תוכנת פרסום, וכו ‘. אם אתה לא רוצה להיות הקורבן הבא כדי וירוס מסוכן כזה, לשמור על קריאת מאמר זה כדי לגלות כיצד אתה יכול בהצלחה להתמודד עם זה לפני זה יש את ההזדמנות כדי לפגוע קשות האישי שלך.

אתה צריך לדעת כי סוס טרויאני ווירוסים לא יכולים לחדור את מערכת המחשב שלך ללא הרשאה. מה שאומר כי היא הוענקה גישה בעצמך, ללא קשר אם אתה עשית את זה ביודעין או לא. לעתים קרובות, סוסים טרויאניים לקבל מופץ באמצעות תוכנות מצורפות, קבצי torrent, עדכונים מזויפים, אפילו זבל מיילים או קישורים מפוקפק ופריטים מוקפצים. על מנת למנוע זיהום טרויאני בעתיד, אנו ממליצים לקוראים שלנו ללכת תמיד עבור סוג מתקדם או מותאם אישית של ההתקנה, כדי יש שליטה מלאה על התהליך. בדרך זו הם יכולים לראות את הרשימה המלאה של התוכנה כלולים, פשוט בטל את תוכנית או יישום שימצאו חשודים או לא המיועד להורדת מלכתחילה. חשוב גם לוודא כי הם מקבלים עדכוני התוכנה שלהם ממקורות רשמיים, מורשה בלבד.

סוסים טרויאניים נחשבים הסוג המסוכן ביותר של וירוס מסיבה מסוימת. הם מאוד חשאי ופסיביות. זה סוס טרויאני מסוים Dtdump.exe קשות עלולה לגרום נזק למחשב שלך. כי היא משתמשת כל משאבי מחשב זה יכול לשים את הידיים שלה, אתם תחוו קריסה קבוע, תוכניות ויישומים שלך יהיה להקפיא באופן קבוע. העניין הוא, ככל נתת וירוס זה להסתובב חופשי ללא התערבות, ככל שהמחשב שלך ייכשל לפעול כהלכה. עד שיום אחד הוא מת לגמרי, חסר תקנה.

כי זה וירוס טרויאני, יש גם סיכון גבוה מאוד על הפרטיות והאבטחה שלך. האקרים עשויים להשתמש טפיל זה זדוני כדי לרגל אחריך – כמעט והן מבחינה פיזית. הם יכולים לפרוץ את המצלמה והמיקרופון שלך, כמו גם לעקוב אחר פעילותך באינטרנט. פושעי סייבר לא איכפת על הפרטיות שלך. הם יכולים בקלות להשיג מידע אישי, כגון סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי וכדומה ולשתף אותם עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

הסרת Dtdump.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Dtdump.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *