By | March 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס DreamCompress. זה DreamCompress וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

DreamCompress הוא לא תוכנית מועיל. ההיפך הוא הנכון. זה אחד זדוני ומרמה. היישום הוא מסווג כמו זיהום adware וזה לא טוב בשבילך. הידבקות עם סייבר טפיל מוביל כלום אבל בעיות וסוגיות. לאחר DreamCompress על הסיפון לא יהיה שונה. בהתחשב בעובדה אתם קוראים שמאמר זה אומר כי כרגע נאבק כדי להיפטר DreamCompress.

. למזלך, אתה במקום הנכון. נסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על DreamCompress, והכי חשוב, כיצד להסיר אותו. החדשות הטובות הן כי פרסום מזיקים הם יחסית קל להתמודד. אם אתה לוקח אמצעים, לך אין בעיה להתמודד עם הפולש. עם זאת, אם מטרידים אותי ותשאיר את המזיק לפעול בה בחופשיות, זה יכול לצאת משליטה במוקדם או במאוחר, ואז להחמיר את המצב שלך. הדבר החשוב ביותר הוא לנקוט מיידית. ברגע שאתה מבין DreamCompress במערכת שלך, למצוא מסתור המדויק שלה נקודה מחק על גילוי. מוקדם יותר הוא נעלם מן המחשב, כך ייטב. מעשה! עיכובים להוביל חרטה.

פעם אחת, adware חורבות ביעילות את חווית הגלישה בעבר הרגיל שלך. הוא מדביק כל הדפדפנים מותקנים שלך. לא משנה באיזה דפדפן אחד המועדפים שלך להשתמש, זה גם מזוהם. DreamCompress להשיג שליטה מלאה. הוא מצרף את הסיומת מציקים שלו, גורם שינויים לא מורשים בהגדרות הדפדפן שלך. זה כל הזמן מפנה לדף שאף פעם לא רצית לנחות על. . אבל אתה יודע כל הזמן כי המזיק מכריח אותם עליך

Adware משפיעה על כל היבט של הגלישה שלך. זה גם bombards אותך עם אינספור פרסומות אשר מכסים את המסך כולו על בסיס יומי. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על מודעות של כל צורות ותבניות. אבל זה לא רק מעצבן. המודעות האלה מסוכנים. רובם פגומים, אם תלחץ על פרסומת פגום, אתה להחמיר והמצב. אתה גם מקבל הופנה לדף המוצלת אשר כנראה מלא זיהומים או יוריד לך זיהום ישירות מתוך המודעה.

. כן, מודעות להסתיר טפילים והוא בלחיצה אחת מספיקה לך להזמין מזיקים יותר ב. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתרחק כל מה שאתה רואה על המסך עד adware ייעלם. כל עוד זה נשאר, אתה לא יכול לבטוח משהו שהוא מציג. המודעות, לא את הדפים, לא כלום. אם אתה רוצה להיפטר ההפרעות האלה לתמיד, עליך להיפטר של המקור ראשון. . כן, אנחנו מתכוונים adware. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו. ניתן יהיה לגלוש באינטרנט בבטחה שוב. כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. DreamCompress צריך ללכת. . אין לו מקום במערכת שלך.

איך אתה? נדבק עם DreamCompress? אחד התרחישים הסביר ביותר הוא כי adware הגיעה ביחד עם תוכנית אחרת. שיטה זו נקראת שיטת שמגבילים וזה מאוד יעיל כי רוב המשתמשים לא טרחת לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת תוכניות במחשבים שלהם. הם להאיץ את התהליך, בצורה עיוורת לומר כן לכל דבר שהם מתבקשים. זוהי הטעות שלהם. זיהומים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך הסחת דעת. בלעדיהם, אין טקטיקה הסתננות הוא מספיק טוב להצליח. אל תעניק להם. אל תגרום לעצמך מטרה קלה. לעמוד על המשמר, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת וירוס DreamCompress

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס DreamCompress מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *