By | February 20, 2018
Remove Dragon Coupon

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Dragon Coupon. זה Dragon Coupon וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Dragon Coupon הוא יישום טיפוסי adware. לכן, זה סווג כסודי תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, או גור. תוכניות כאלה לא צריך להישמר במחשבי כפי שהם עלולה לאיים ברצינות אבטחת המערכת שלך. חוץ מזה, הם יסחפו את הצג שלך עם פרסומות מסחריות רבות אשר יהיה חסר תועלת לחלוטין, ברוב המקרים, אפילו מסוכן בשבילך.

מודעות מוקפצות הנ ל יופיע בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט. זה גם להאט את ביצועי המחשב שלך, לגרום לקריסה המערכת בתדירות גבוהה. עוד דבר שאתה צריך לדעת זה אם תשאיר Dragon Coupon במחשב האישי שלך, צד שלישי לא ידוע כמה יקבלו בקרוב גישה את המידע האישי והפיננסי שלך. מסיבה זו, עליך להסיר את התוכנית adware מהמערכת בהקדם האפשרי.

אל תסמכו על הבטחות שווא של .info Dragon Coupon אתר מזויף. אם זה היה תוכנית לגיטימית עם עמוד בפועל, היית יכול להוריד Dragon Coupon ישירות ממנו. מאז, אתה לא יכול, אתה צריך לדעת כי אתר זה הוא מזויף או לא אמין.

בדרך כלל, Dragon Coupon מקבל מותקן במחשב שלך מוסתר מאחורי freeware אחר. זו אחת השיטות המועדפות שלה, אבל זה בהחלט לא היחיד. התוכנית גם יכול לחדור למערכת עם העזרה של קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים, פגום אתרי אינטרנט או על-ידי התחזות מערכת כוזבת או תוכנת עדכון.

Remove Dragon Coupon

The Dragon Coupon Virus

עליך לזכור כי freeware מספק ואולי נקודת הגישה הקלה ביותר, כי רוב משתמשי המחשב לא משלמים מספיק תשומת לב במהלך תהליך ההתקנה שלו. במקום לקרוא היטב את התנאים, הם פשוט להסכים כולם ממהרים. בשל התנהגות זו, הם נותנים זדוני, תוכניות פולשניות כמו Dragon Coupon מזין את המערכות שלהם מבלי משים אותם.

Dragon Coupon מוצג ככלי שיסייע לך צופה תבניות וידאו מסוימות במחשב שלך. בכל זאת, זה בקושי מטרתו העיקרית. למעשה, היישום נוצר כדי להפיק רווח עבור הצדדים השלישיים מוסתר מאחורי זה. בשל העובדה כי התוכנית היא ad-נתמך, אם הוא רוצה להמשיך את פעילותה, יש לייצר הכנסות לשלם לכל קליק. כל מודעה, לחץ על, מזומן בידי הצדדים הנ.

Dragon Coupon מצא דרך להגדיל את הסיכויים שלו מרמים אותך. אל תוך לחיצה על מודעות שלו, על ידי לבזבז זמן. מעקב אחר הרגלי הגלישה שלך. במהלך הזמן הזה, זה מקבל מבט טובה יותר על הרגלי הגלישה שלך, והוא מחליט אילו פרסומות יהיה יותר מעניין בשבילך. הבעיה כאן היא כי מלבד לשמור עין על פעילותך וירטואלי, Dragon Coupon גם רשומות כל צעד שאתם עושים באינטרנט, חולקת את המידע שנאסף עם הצדדים השלישיים לא ידוע. זה יכול להיות מאוד מסוכן. בשביל הבטחון שלך, ולכן הדבר היחיד שאתה צריך לעשות במקרה זה הוא להסיר את היישום adware מהמחשב שלך באופן מיידי.

למרבה המזל, הסרת Dragon Coupon הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את היישום באופן ידני או אוטומטי. למקרה שתצטרך עזרה עם תהליך ההסרה, באפשרותך לבצע לשאוג ידנית ההוראות המפורטות במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת וירוס Dragon Coupon

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Dragon Coupon מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Dragon Coupon מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *