By | August 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Dazech Setup. זו Dazech Setup וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Dazech Setup הוא מסווג על ידי מומחים כמו גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). אבל אל תתנו לשם להטעות אתכם, אין שום דבר פוטנציאליים על זה. ברגע זה מתגנב על המחשב שלך, אתה נמצא לחוויה גיהנום. זה יהיה לבצע פעולות זדוניות רבות, כדי שיגשים למטרה להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. . למה? אז זה ניתן ליצור הכנסה כל לחיצה על הכותרות שנוצר. בגלל זה כמות הפרסומות כל-כך נהדר. המודעות יותר מציג, הסיכויים של לחיצה.

כדי להבטיח כי התוכן הפרסומי שהוא מציג יהיה אטרקטיבי מספיק, תוכנית זדונית הולך אפילו עד גניבה של שאילתות חיפוש וההיסטוריה הגלישה של המשתמש. בזכות היכולת הזו, המודעות יהיה במיוחד מותאם אישית לטעם של כל קורבן.

הדרך הנפוצה ביותר עבור גור כמו Dazech Setup כדי למצוא שאת דרכו במחשב האישי שלך היא באמצעות תוכנות מצורפות, אימיילים דואר זבל, פגום קבצי torrent ובקשות עדכון מזויף. לעתים קרובות, משתמשים לבצע את הטעות בצורה עיוורת לבטוח מוקפץ אקראית על המסך שלהם, המנסה לפתות אותם. לחיצה על הקישור עדכון חשוד. חושב שזה יוביל אותם למקור אמין עדכונים, המשתמש למעשה נופלת קורבן לתוכנה זדונית. לכן אנו ממליצים לקוראים שלנו להסתמך על מקורות רשמיים, מורשה בלבד.

כאשר אתה באינטרנט, סכנות אורבים בכל מקום. כדי להישאר מוגן, אתה צריך להיות זהיר בכל עת. תזכור, התמדה היא המפתח! אם אתה עומד להתקין תוכנה שהורדת מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות הוא לבחור התקנה מתקדמות Custom/. . זה הדרך היחידה שניתן יהיה להציג את התוכן המלא של מה שאתה מתכוון לתת במערכת המחשב שלך. אם אתה רואה תוכניות נוספות או יישומים, אנו ממליצים מאוד ביטול אותם כי הם ככל הנראה תוכנות זדוניות בתחפושת.

בעוד טפיל זה מגביל את תוכניות זדוניות שלה על דפדפנים שלך בלבד, זה לא אומר שזה לא מזיק. ברגע אתה מבחין, אתה צריך להמשיך עם הסרתו המיידית. הכלבלב Dazech Setup יכול לגנוב. יותר מאשר את היסטוריית הגלישה שלך. הסיסמאות שלך, כתובות IP, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘ ניתן להשיג בקלות, משותפת עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

אפילו מזיק לכאורה המודעות יכול לעשות נזקים חמורים. אתה עשוי להיות לחיצה להיות rerouted למקורות נגוע ולא ביודעין להדביק את המחשב שלך עם וירוסים מסוכנים כמו סוסים טרויאניים או אפילו ransomware! זה עשוי להיות קטן ככל שיהיה, זו עדיין אפשרות בכל זאת. לא לערער על תוצאות אפשריות אם תיתן כלי זדוני זה ללא התערבות. אם אינך בטוח כיצד להסיר אותה מהמחשב שלך, הפיסקה הבאה תוכל לשפוך אור על הנושא.

הסרת וירוס Dazech Setup

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Dazech Setup מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *