By | October 26, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Daily File Converter. המדריך להסרת Daily File Converter עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PUP מייצג פוטנציאל התוכנית הלא רצויה. Daily File Converter הוא דוגמה של תוכנית כזו לא רצויים. אבל אל תתנו לשם להטעות אותך. אין שום דבר פוטנציאליים על מצבך. יישום זה מבטיח לספק מולטימדיה, המרת קובץ. במציאות, הוא מציץ? לך. מרגע שהוא מקבל מותקן, יישום זה לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתונים כמו היסטוריית גלישה, שאילתות חיפוש, וכו. . למה? כדי להיות מסוגל לספק לפלח פרסומות זה לא רק תהיה נמשכים אבל גם נוטים יותר לחץ על.

בעת התקנת השירות הזה מפוקפק, המסך שלך תקבל מוצפים מודעות רבות בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. הגור הזה שואף להפוך כל הדפדפנים הקיימים במחשב שלך הצגת המודעה כלים. כדי לעשות זאת, מלבד להפגיז עם תוכן פולשניות רבים, גם יפתח המזיק דפי מוצלים כמו כרטיסיות חדשות. הגורים יעבור אפילו כפי בכרמאן להשהות את סרטי הווידאו שלך באינטרנט, רק כדי להציג פרסומות. ככל הגורים נשאר במחשב שלך ללא התערבות, יותר גרוע המצב שלך יקבל, המוביל אל הדפדפן שלך לא להיות מסוגל לעבוד כראוי.

Daily File Converter יש אתר רשמי שניתן להוריד ממנו. יישום חנויות גם לקדם אותו. אבל, זו לא הדרך היחידה שטפיל זה יכול למצוא את דרכו על המכשיר. זה יכול להתפשט גם באמצעות הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל המכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. ניתן למצוא את הטפיל אורב מאחורי freeware, קבצי torrent, עדכונים מזויף, נגוע קישורים גם כן.

לעתים קרובות, משתמשים לפתוח הודעות בתיבת הדואר הנכנס שלהם, שמסומנים כספאם. דוא ל כזה נועדו לפתות אנשים פתיחה של קבצים מצורפים הכלולים. זה איך אתה ביודעין מדביקה את המחשב עם תוכנה מסוכנת. זה ייקח בלחיצה אחת כדי שלא בכוונה לאפשר טפיל במחשב האישי שלך. הגור הזה הוא לא מתקדמים. זה לא יכול לפרוץ למחשב שלך. הדרך היחידה כדי לקבל גישה למחשב שלך סייבר היא אם אתה מזמין אותה פנימה

תצבור כלום על ידי שמירה על יישום זה ממיר חינם יומי במחשב שלך. ככל תרחיב להישאר שלה, המצב שלך יהיה יותר גרוע. בקרוב, הדפדפן שלך יתחיל לחוות קשיים כדי להציג את כל הפרסומות נזרק דרכה, וכתוצאה מכך קריסה תכופים של הדפדפן. כמו כן, תבחין כי מהירות האינטרנט שלך יירד לפתע, בליווי לקרטע מתמדת.

Crooks מנסה לנצל את המצב העדין שלך ולקבל את ידיהם על המידע האישי שלך, כגון אך לא רק סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, שם משתמש, וכו ‘. אם אינך מעוניין נתונים כאלה כדי לקבל משותפת עם צדדים שלישיים מפוקפקים אחרים, עליך להסיר תוכנה זו מסוכנת ברגע אתה מבחין את נוכחותה. ללא דיחוי! לפעול כנגד המזיק הזדוני הזה לפני שיהיה מאוחר מדי, זה עשה נזקים במחשב שלך שלא ניתן לבטל!

הסרת Daily File Converter

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Daily File Converter מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *