By | June 5, 2018
Remove Convert2mp3

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Convert2mp3. זה Convert2mp3 וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

את דף הבית ו מנועי חיפוש פתאום יש מוחלף על ידי אתר האינטרנט Convert2mp3? זה נראה כמו הדפדפן שלך נחטף. למעשה, סביר מאוד כי את הגדרות הדפדפן אחרים ששונו, כמו התקנה בלתי מורשית של סרגלי כלים, תוספות והרחבות. קורבנות של הדפדפן חוטפי לקבל גם מופגז על ידי חלונות קופצים, מודעות, דילים בלעדיים, קופונים, לזייף עדכונים והודעות מהבהב להיות באופן ספציפי ממוקד, על פי היסטוריית הגלישה שהושג כבר הרגלים של המשתמש, הכל הודות היכולות של החוטף.

מי ירצה לקבל את פרטי הגלישה שלהם תחת פיקוח? . זו פרצת אבטחה חמורה, ולכן קורבנות של Convert2mp3 “וירוס”, מומלץ להמשיך בהסרה מיידית של תוכנה זדונית זו, לפני את המודעות יש את ההזדמנות כדי להוביל אותם לאתרי אינטרנט חשודים צד שלישי עשוי להיות נגוע עם וירוסים אחרים.

זה נפוץ מאוד עבור חוטפי דפדפן לקבל מופץ באמצעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים. המשתמשים חייב להיות מודע האיום הפוטנציאלי שקיימים אותיות משולחים לא מוכרים. לא מומלץ לפתוח הודעות דואר אלקטרוני או קבצים מצורפים כלשהם עם מקור חשוד.

Remove Convert2mp3

The Convert2mp3 Virus

החוטף Convert2mp3 נסתרת לעתים קרובות בחבילות תוכנה חופשית. מה המשתמש יכול לעשות במקרים כאלה היא תמיד לבחור עבור תהליך התקנה מותאמת אישית, על מנת לוודא שאין שום תוכנה נוספת כלולים בחבילות אמר. בדרך זו, כל שעליך לעשות הוא בטל כל תוכנה שנראה לך חשוד או לא מתכוונים להוריד מלכתחילה. אל תהיה מהירה ללחוץ על הכפתור “הבא”, כאשר בעקבות דרך ההתקנה כי פעולה כזו מיהרו יכול להוביל בווירוס.

אמנם redirect Convert2mp3 נחשב לא בדיוק וירוס עצמו, הוא עדיין כלי בידיו של האקרים. חוטפי דפדפן בדרך כלל רק מעצבן ad-יצירת הגורים (שעשויות להיות תוכניות לא רצויות) יוצר הכנסה בשיטת תשלום לכל קליק. אבל אל תטעו, יש עדיין אפשרות יותר מאשר רק את ההתקפה לספירה הממוצע שמגיע עם כל חוטפי דפדפן. הדבר הוא, אתה לעולם לא יודע היכן קישורים מפוקפקים אלה יכולים להפנות אותך כדי. אתה אפילו עשוי ליפול קורבן אחר וירוסים מסוכנים יותר כמו ransomware, תולעים, או אפילו סוסים טרויאניים אשר ניתן בקלות לקבל את הנתונים האישיים שלך, כגון סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, פרטי חשבון הבנק, וכדומה

כדי למנוע את זה מלקרות, אתה . עלינו להמשיך עם ההסרה של החוטף Convert2mp3 ברגע אתה מבחין שהדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי זה. אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. פשוט המשך קריאה וצייתי להוראותינו מפורט כדי להיפטר למטרד תוכנות זדוניות הזה פעם אחת ולתמיד!

הסרת וירוס Convert2mp3

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Convert2mp3 מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Convert2mp3 מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *