By | October 15, 2018

אם אתה מבחין את דפדפן גוגל כרום מציג עדכון חלונות קופצים, עליך להתכונן צרות. חשוב לשים לב, כי הודעות כאלה הם רמאים, רק לשמש אמצעי כדי לפגוע במחשב שלך. הפריטים המוקפצים Chrome Update Pending הם באדיבות חוטפי דפדפן פלש לתוך המחשב האישי שלך. עליך לדעת כי Google Chrome אינו משתמש בטקטיקה אזהרה. טפיל זה מתוכנת יוצף המסך עם פרסומות פולשניות רבים, שחלקם עשוי להוביל למקורות מפוקפקים. הסיבה לכך היא תוכנה זדונית זו אכפת רק הצגת קידומי מכירות רבות ככל האפשר, לא משנה אם הם לנתב מחדש כדי דפים מאובטחים.

עבור כל קליק שתבצע עליהם, ישלמו החוטף. מודעות יכול להיות מאוד מטעה מאז חוטפי ישתמש היסטוריית הגלישה שלך כדי להתאים אותם ולגרום להם יותר מושך אליך. לא באופן עיוור סומך פרסומת אקראי זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. כאשר הפריטים המוקפצים Chrome Update Pending להפוך את המראה הראשון שלהם, עליך לפעול מהר ולהסיר את הטפיל שאחראי על קיומם.

חוטפי דפדפן לעיתים קרובות מבצבצים מאחורי חבילות תוכנה חופשית, קישורים מוצלת המודעות, קבצי torrent פגום, עדכונים מזויפים, וכן הודעות דוא ל זבל המכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. עשי לך הרגל להימנע מפתיחת דוא ל זבל. תמיד לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום. חיפזון, נאיביות הם שני האיכויות הגרוע של כל משתמש. לקרוא בין השורות, אל תדלג על העמוד והתניות מבלי לקרוא את הטקסט המלא הראשון.

בעת התקנת תוכנה במחשב שלך, אנו ממליצים מאוד בחירה של סוג מתקדם של התקנה, כך שתוכל להציג את התוכן המלא של מה שהורדת. בדרך זו, תוכנית מוסתרים או יישום יהפכו לגלויים עבורך לבטל את בחירתה, אז זה לא אוטומטי הותקן במחשב שלך.

חוטפי דפדפן הם טפילים מסוכן שיש במחשב שלך. אם תאפשר להם להישאר במחשב שלך, הם יכולים לגרום נזק חמור הדפדפן שלך. מפגרות לאינטרנט איטי הם שני סימפטומים שיופיעו באופן בלתי נמנע. בשלב הבא, דפדפן האינטרנט שלך תקבלו גם עמוסה עם מודעות מרובות הנזרקות דרכו בכל יום. זה לגרום לו לקרוס, להקפיא על בסיס יומי עד בשלב כלשהו זה מפסיק לעבוד לחלוטין. שלא לדבר על האפשרות של המידע הפרטי שלך נהיה בסכנה.

אולי תישאר במצב סרק, לעכב פעולה, אבל נוכלים לא יאפשר את ההזדמנות הזאת כדי לעבור. הם לנצל חולשה זו להפיק תועלת קבלת המידע האישי והפיננסי הם יכולים לשתף בקלות עם אחרים. אם ברצונך לחזור אל חוויה המאובטח ללא פרסומות באינטרנט, אתם חייבים לפעול במהירות האפשרית! להסיר את חוטפי דפדפן ברגע אתה מבחין בכך! להלן פסקה זו, תמצאו הוראות מפורטות שיכולות לסייע לך עם משימה זו.

הסרת וירוס Chrome Update Pending

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Chrome Update Pending מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *