By | December 22, 2017
Remove Chrome Search Club

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Chrome Search Club. זה Chrome Search Club וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Chrome Search Club היא זיהום שאינך מעוניין על הלוח. זה החוטף דפדפן. כפי שאתה ודאי יודע, החוטפים הם מאוד מעצבן טפילים. הם להתערב כל הזמן ולעשות בלגן עצום של חווית הגלישה שלך. Chrome Search Club עושה את אותו הדבר. . אל תעשה טעות לחשוב שזה אינו מזיק, כי זה לא. יש דבר כזה המזיק לא מזיק. כל אחד מהם מהווה סיכון, כל אחד בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר את הפורץ, ברגע שאתה מבין שזה שם.

ברגע שאתה מתחיל להיות מנותב לדף Chromesearch.club, קבל זאת האזהרה. זה הוא. ולהתחיל לחפש החוטף. . זה כבר במערכת שלך, מתחבא איפשהו בפינות. אם לא, לא תראה את האתר Chromesearch.club. דף זה הוא הרמז שלך. לשים לב לזה. אל תיתן חוטפי מספיק זמן כדי לגרום לנזק בלתי הפיך. . זה בהחלט מסוגלת לעשות זאת. השאלה היא אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים. ולתת לה, או אתה הולך לקחת את. העניינים לידיים שלך, להגן על המחשב שלך.

ברגע חוטפי מזין, הכנת הבלגן מתחיל. המזיק מתחיל לבצע שינויים בהמחדל שלך הגדרות הגולשים ללא רשותך. לכן זה נקרא החוטף. זה כמעט חוטף הדפדפנים שלך. בתור התחלה, זה מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש דומיין משלו – Chromesearch.club. מעכשיו, בכל פעם שאתה כל כך כמו מגע באחד הדפדפנים שלך, Chromesearch.club יש לברך אותו. הוא מופיע גם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. אתה מקבל הופנה אליו בעת ניסיון לטעון דף אחר. אם אתה לעשות מהלך באינטרנט יחיד יופיע. . זה כמו צל קבוע באינטרנט, אתה לא יכול להיפטר ממנו. חוץ מזה, אתה נאלץ לבקר רבים אחרים פשוט כעמודים מוצל.

Remove Chrome Search Club

The Chrome Search Club Virus

חוטפי הפניות אתה כל הזמן ובכך מונעת גלישה באינטרנט בדרך כלל. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש. אתה לא יכול לבקר את האתרים המועדפים שלך. אתם מפריעים על כל צעד ושעל. בנוסף, הזיהום bombards אותך עם ערימת נגמרת מעצבן, בחסות המודעות אשר לכסות את המסך כולו, חסימת תוכן הדפים. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. כמובן, כל ההפרעות האלה להוביל השלכות אחרות.

המחשב, באופן כללי, מתחיל ביצועים טובים. אתה מול בעיות אפילו במצב לא מקוון. למשל, המערכת שלך מתרסק, אתחול מחדש לעתים קרובות אשר עלול לגרום לאובדן נתונים. את מהירות המחשב מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. חלק מהתוכניות שלך לא יפעלו כראוי. . זה עצוב. לא יעצור אלא אם תעשה משהו בנידון. ההיפך הוא הנכון. המצב שלך תקבל יותר ויותר גרוע עם כל יום שעובר. הדרך היחידה להיפטר ההפרעות היא להיפטר של החוטף לגמרי. אל תהססו. לעשות את זה בהקדם האפשרי. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו.

איך הצליחה החוטף מנסה להיכנס למערכת שלך? השיטות הן רבות, לצערי. המזיק יכול להסתתר מאחורי אתרים פגומים, פרסומות זדוניות, הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, עדכונים לתוכנית או מערכת מזויפות, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה רשלן, ממהרים כל הזמן, מכל השיטות האלה יפעלו. אם אתה עומד על המשמר, עם זאת, אף אחד מהם לא יהיה. לב יותר באינטרנט. לא לחץ על כל מה שאת. הימנע פרסומות ודפים חשוד. אם משהו לא נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. לא לפתוח דוא ל מאנשים זרים, תהיה זהיר עם הודעות חשודות שנכנסת מדיה חברתית. השתמש מקורות אמינים בלבד. פשוט לעשות בדיקת הנאותות ולשמור את המחשב מווירוסים.

הסרת וירוס Chrome Search Club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Chrome Search Club מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Chrome Search Club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *