By | July 31, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Chrome.7z. זו Chrome.7z וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

משתמשים רבים מחשיבים את הסוס הטרויאני כמו הוירוס המסוכן מכולם. הם אולי צודק. סוסים טרויאניים ידועים להיות מאוד חשאי ופסיביות. . אלו אולי התכונות החשובות ביותר עבור וירוס… הווירוס Chrome.7z, לדוגמה, הוא סוס טרויאני טיפוסי. זה מתגנב מעיניהם, הקורבנות אין שום דרך לדעת מתי זה יתקוף. . זה לא הכרחי לגילוי הנגיף לתקוף ברגע זה מחלחל המכונה הווירטואלית. אבל כשזה יקרה, בלאגן.

משתמשים אשר נופלים קורבנות כוונות זדוניות שלה נמצאים על חוויה נוראית. המחשב לא יפעל כראוי – אתה יכול לחוות חיבור אינטרנט איטי, ביצועי מערכת איטיים באופן כללי, ולאחריו קורס בתדירות גבוהה ו קופא, וכן בשל השחתת קבצים ותהליכים שונים החיוניים למערכת של המחשב האישי שלך. לא רק זה, אבל במחשב של הקורבן יהפוך למטרה קלה עבור זיהומים אחרים. באמצעות וירוס טרויאני זה, האקרים יכולים לבחור להפעיל תוכנות זדוניות אחרות.

כל ההשלכות שהוזכרו של וירוס סוס טרויאני הם רק טעימה של מלוא הפוטנציאל שלו. זה יש ולכן חשוב מאד לפעול מהר ולהמשיך עם ההסרה של וירוס זה כמו בקרוב כפי שאתה שם לב קיומה במחשב שלך.

הנפוץ ביותר, סוסים טרויאניים כגון Chrome.7z, המופצים באמצעות בקשות לעדכון שמגבילים ו זיוף תוכנות. אנו תמיד ממליצים קוראינו להיות זהיר בעת ההורדה התוכנה מהאינטרנט. זכרו – התמדה היא המפתח! הדבר החכם לעשות הוא לבחור עבור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה, שבמקום לעקוב באמצעות התקנה מהירה. על-ידי ביצוע העצה שלנו, ניתן יהיה לשלוט בתוכניות, יישומים יכולים לגשת למחשב שלך.

אם אתה רואה תוכנות נוספות, אנו ממליצים לך כדי לבטל את בחירתה, מאז הם כמעט תמיד להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת. כמו כן, אם אתה נתקל על מוקפץ אקראי זה הוא דוחק לעדכן תוכנית במחשב שלך על ידי לחיצה על קישור מוצל, לא בשום פנים ואופן ללחוץ על זה! לעתים קרובות יותר מאשר לא, כזה מראה הודעות חשודות פגומים ולנתב לאתרי צד שלישי מפוקפק. במקום זאת, מומלץ להסתמך על מקורות רשמיים, מורשה בלבד.

מי שהעז אל תמעיטי בערכו של הזיהום סוס טרויאני הגיע להתחרט על ההחלטה שלהם. זיהוי וירוס טרויאני במחשב שלך היא משימה קשה. עם זאת, ישנם כמה תסמינים נפוץ לראות שיכולות לסייע לך לחוש את נוכחותה זדוני. השימוש בחשמל-CPU ו GPU של המחשב שלך יהיה גבוה, היישומים והתוכניות שלך לא תפעל כראוי, לקבל פגומים או שנמחקו קבצים בבחירה אקראית.

סוסים טרויאניים ידועים גם לשינוי הרישום של המערכת, כמו גם משימות חשובות מושחתים ותהליכים. בסופו של דבר, אתה לא תהיה אפשרות לשימוש במחשב בדרך כלל. כל עבודה שתנסה לבצע במחשב שלך יהיו לשווא. המידע והקבצים הפרטיים שלך נמצאים בסכנה. פושעי סייבר ניתן בקלות לגשת אליהם דרך הנגיף. מאוחר יותר הם יכולים לשתף את הנתונים עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

כדי להשתלט על המחשב שלך, לא מקבלים האבטחה והפרטיות שלך בסכנה, יש להסיר את הווירוס סוס טרויאני מסוכן. אל תבזבזו זמן! ככל שתחכו, יותר גרוע תקבל התוצאות! אנחנו יכולים לעזור לך בהצלחה להסיר טפילים זדוניות מהמחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Chrome.7z

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Chrome.7z מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *