By | June 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס CheapNEnjoy. זה CheapNEnjoy וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

CheapNEnjoy שיפקד ככלי שיסייע לך לחסוך כסף על ידי הצעת בחרת קופונים, דילים, מציאות מקוונים שונים. עם זאת, למרות שהוצגו כמו שימושי, למעשה זה לא יותר מאשר adware פולשניות, אשר עשויים לגרום לך בעיות הקשורות לאבטחה. לזה סיבה, CheapNEnjoy מסווג כמו תוכנית רצויות וזה לא צריכים להשאיר במחשב האישי שלך.

אחד פרסום היישום נכנס המערכת שלך בלי לבקש את רשותך, זה מציף את הצג עם אינספור פרסומות מוקפצות. מוקפצים אלה הם ממש מעצבן, כפי שהם מופיעים בכל פעם שתנסה לפתוח את דפדפן האינטרנט שלך. הדרך היחידה היא אלה פרסומות מנהליו על-ידי הסרת CheapNEnjoy מהמחשב שלך. כמו התוכנית מסווג כ זדוני, למחוק אותו מהמערכת יסייע לך למנוע בעיות כלשהן עם האבטחה הוירטואלית שלך גם כן.

CheapNEnjoy משתמשת בשיטות שונות כדי לחדור את המחשב שלך. הוא מסוגל להתגנב לידך ויחד עם זאת האישור עבור התקנה שלה. לרוב, adware טריקים לך לתוך להכניס אותו ע י כך שהתחבאתי מאחורי תוכנה חופשית חדשה אשר שתגדיר במחשב האישי שלך. חוץ מזה, CheapNEnjoy ניתן גם להתחזות עדכון שווא של המערכת או תוכנית, או לקבץ יחד עם קישורים פגומים, אתרי אינטרנט פגום קבצים מצורפים דוא ל זבל. כדי להימנע לתת תוכניות כאלה במערכת שלך, אתה צריך להיות יותר קשוב בעת התקנת תוכנה חדשה, או לפתוח קבצים מצורפים דוא ל בלתי מהימנים שקיבלת.

ברגע CheapNEnjoy נכנס למחשב שלך, הוא מיד מאט את הביצועים שלו לזחול. בנוסף, זה גורם קריסות מערכת בתדירות גבוהה, ו, והגרוע מכל, זה תאיים על הביטחון האישי שלך. זה קורה כי המטרה העיקרית של היישום לא עוזר לך לחסוך כסף, אך להרוויח כסף ממך שמאשרת התוכנית שזה שעשויות להיות בלתי רצויות.
CheapNEnjoy הוא יישום הנתמך על-ידי פרסום שמטרתו ליצור הכנסות לשלם לכל קליק כדי להמשיך את פעילותה. לפיכך, כל מודעה עליהם אתה לוחץ, הרווח הנקי צד שלישי לא ידוע מסתתר מאחורי זה. זו הסיבה מדוע CheapNEnjoy מציף את הדפדפן שלך עם כל כך הרבה פריטים מוקפצים.

CheapNEnjoy הוא פותח גם לעקוב אחר פעילות הגלישה שלך, להקליט כל צעד שלכם ולאחר מכן לשתף את הנתונים שנאספו שלישיים הנ ל. להיות מודע לכך שברגע שיש להם את המידע, הם יוכלו להשתמש בו למטרות זדוניות. מסיבה זו, עליך לקחת את הסיכון להמשיך CheapNEnjoy המחשב ולא למחוק את התוכנית בהקדם האפשרי.

למרבה המזל, הסרת CheapNEnjoy הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס CheapNEnjoy

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס CheapNEnjoy מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *