By | August 21, 2018
Remove Chatozov.ru

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Chatozov.ru. המדריך להסרת Chatozov.ru עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Chatozov.ru הוא יישום adware פולשניות שמטרידה היומית שלך חוויית הדפדוף. באופן דומה על תוכניות פרסום אחרים, ברגע תסנין Chatozov.ru המחשב, שהיא מייצרת גוונים של פרסומות מוקפצות חסר תועלת, אשר יכול לגרום לקריסה המערכת בתדירות גבוהה להאט באופן משמעותי את הפעלות הגלישה שלך. חוץ מזה, הפרסומות האלה עשוי להפנות אותך אל אתרי אינטרנט חשודים מסוימים, ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. בהתחשב עובדות אלה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר Chatozov.ru מן המערכת ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

האם Chatozov.ru אינו האתר הרשמי של משלו, ובכך היא משתמשת בשיטות שונות עבור שחדר המחשב הווירטואלי שלך. למעשה, יישום פרסום זה הוא כזה תוכנית בתחבולות אתה אפילו לא יבין, הוא הדביק את המערכת עד פרסומות מוקפצות להתחיל הצפה הצג שלך.

לרוב, Chatozov.ru מסתתר מאחורי freeware אחרים, בשל העובדה כי רוב משתמשי המחשב לא תשים לב תוך עובר תהליך ההתקנה שלו. שיש בראש freeware הזה הוא לעתים קרובות יחד עם תוכנות זדוניות, אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במערכת, וכן לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. במקרה אחר, סביר מאוד לסיים עם פרסום כמו Chatozov.ru במחשב הווירטואלי.

Remove Chatozov.ru

The Chatozov.ru Virus

באופן זהה בכל יישום הנתמך על-ידי פרסום, המטרה העיקרית של Chatozov.ru הוא לעשות רווח קל על כדי להמשיך את קיומה. הדרך היחידה לעשות זאת היא לקדם מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים שלה שותפים ויוצג על ידי הפרסומות שהם מספקים. בכל פעם שתלחץ על מודעה, המפתחים של Chatozov.ru לעשות כסף קל. עם זאת, זה עלול להיות מאוד מסוכן כי מודעות אלה בדרך כלל מובילים לאתרים פגום, המחשב שלך עלול להזדהם בקלות עם תוכנות זדוניות. מסיבה זו, הסרת Chatozov.ru מן המערכת מומלץ מאוד.

למרבה הצער, יש עוד נושא חשוב הקשור Chatozov.ru, יכולת של התוכנית לפעול כמרגל. ולגנוב את הנתונים האישיים שלך. לכן, גם אם לא אכפת לך פרסומות מרובים כל כך, שמירה על Chatozov.ru על המערכת מעמיד בסכנה הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זאת כדי מחיקה מיידית של היישום adware וכדי להגן על המחשב שלך מפני אחר איומים כי בעתיד.

אם הפעלות הגלישה שלך הועברו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי וירוסים עשויים הצליחו לחדור לתוך המחשב הווירטואלי. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו במערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. במקרה כזה, הדרך היחידה למחוק כל איומים ווירוסים ממערכת לגמרי, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם, למחוק מיד.

הסרת Chatozov.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Chatozov.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *