By | March 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Call Microsoft Customer Support. המדריך להסרת Call Microsoft Customer Support עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

החלון המוקפץ “Call Microsoft Customer Support” היא סימן לצרות. רואה את זה תופיע בכל פעם שתפעיל את האמצעים PC שיש לך זיהום על הלוח. טפיל מגעיל הצליח מתגלש על המחשב שלך. טפיל זה שייך למשפחת של scamware. סוג זה של זיהומים להמעיט. הם מגפה. המטרה היחידה שלהם היא כסף. הכסף שלך, ליתר דיוק. הם מסתמכים על די מגעיל טקטיקות מסובך להשיג את זה.

טקטיקות Scamware גם ללכת לפי השם של scareware, ויש לכך סיבה. . הם רוצים את הקורבנות שלהם להיכנס לפאניקה, בדרך זו, crooks מאחוריהם בקלות יכולה להגיד מה שהם רוצים. העניין הוא, לא לוותר הפחד, לא מאמין התראות “Call Microsoft Customer Support” אפילו לשנייה. . זה הכל שקר.

על פי אזהרות אלה, המחשב נדבק בווירוס עם זאוס. אתה מוכר עם זיאוס, נכון? . זה חבר של משפחת סוס טרויאני וזה מאוד מסוכן. זו הסיבה המדויקת למה האקרים להשתמש בו. הם רוצים להפחיד, הם רוצים להיכנס לפאניקה. רוב האנשים, כשהם שומעים את השם של כל סוס טרויאני, באמת לחרדה, אז הם מוכנים לעשות כל מה שיידרש. כדי להיפטר של הוירוס. זו הסיבה זאוס הוא הפיתיון המושלם. אבל לא, לא לנשוך!

אל תיפול לתוך המלכודת נוכלים מגדיר עבורך. אם כן, אתה תתחרט על זה ההתראות מפחיד, ברגע שהם ליידע אותך שיש סוס טרויאני במערכת שלך, לנסות לפתות את מתקשרת “מספר טלפון”. הם ציינו כי לך להפגש עם “מומחים” מי יעזור לך להתמודד עם האיום מסוכנים שמסתיר את המחשב שלך. אבל יש אין סוס טרויאני במערכת שלך. אל תשכחו את זה.

לא ליצור קשר עם אלה “מומחים” בשום פנים ואופן. אם כן, הם ממשיכים לשקר לך, בטח ינסה לגרום לך לרכוש חלק בתוכנית יקר אך חסרי תועלת. אחרי הכל, כל מה שהם אכפת לי ממנו כסף לא נותן להם שום. המזיק היחיד שאתה צריך לדאוג. לגבי זה scamware מגעיל. אבל אתה לא צריך עזרה. כדי להתמודד עם זה.

שלא לדבר על איזה תוכנית יקר. באפשרותך להסיר אותו באופן ידני על-ידי ביצוע שלנו מדריך להסרת מפורט בסוף מאמר זה. אם הפעולות לפי הסדר המדויק נתון, המחשב שלך יהיה חופשי מזיהומים בקרוב. אל תהססו. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה, והכל יחזור לקדמותו. ההתראות מפחיד ייעלמו, המחשב שלך יהיה בטוח שוב.

לשאלה איך לך לקבל נגוע זה scamware מלכתחילה, התשובה היא: כנראה תוכנות מצורפות. אלו סוגים של מזיקים הם קרובות נכרכות בה תוכניות אחרות. כדי להיות בטוחים עליך לבדוק כל תוכנית בחבילה אחת, יש עדיין סיכוי לפספס משהו. הורדה חבילה מסוכן, במידת האפשר יש להימנע ממנה. שלא להזכיר שאת אפילו לא יודעת שהורדתם את עצמך זיהום עד היא פועלת, ואז זה קצת יהיה מאוחר מדי. עם זאת, נכשלת הפעם

בפעם הבאה, לא לבחור את האפשרויות הבסיסיות, אך ללכת על המנהג אלה. בזהירות לקרוא את המונח ואת תנאי ותהיה זהיר לא להסכים עם משהו. אתה למעשה חולק. כמו כן, זכור כי האקרים לא שכחתי את. הדרך המסורתית של באמצעות דוא ל זבל, הנוסעים ישירות אל תיבת הדואר הנכנס הרגיל שלך, אפילו לא תיבת דואר זבל שלך. מחיקת מיילים חשודים מיד כמו לחיצה על אותם אולי מתכוון מזמין וירוס מגעיל במחשב שלך. . גם. פריטים מוקפצים חיצוני גם הם לא אמין, רוב הפעמים הם פגומים גם כן. לא להמר עם הבטיחות שלך אלא אם אתה רוצה לגרום לעצמך נזק.

הסרת Call Microsoft Customer Support

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Call Microsoft Customer Support מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *